Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookon az Normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon az Normális ha egyik isimmel akivel 2 hete beszélünk már többet érzünk mint barátság? Mennyire éljem bele magam hogy ez komoly kapcsolat lenne esetleg?

Figyelt kérdés

Mert az szerintem furi hogy ilyen hamar LOVE kettőnk között, vagy nem ?


Ö szolnoki én meg tokaji vonattal nem kell sehol átszánom és 1:45 perc az út :) Az még úgy jó is szerintem :)


2015. márc. 9. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Személyesen találkoztatok már? Lehet, hogy akibe beleszerettél, kicsit más, mint amit te elképzeltél. És ugyanez igaz lehet az ő részéről is. Fontos, hogy az ember személyesen is kapcsolatban legyen a választottal.
2015. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első szerelmemmel is így volt,csak a távolság nem volt épp ennyi.Mikor megláttam még jobban beleszerettem,és két évig tartott.
2015. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!