Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele zúgtam? Normális? Előford...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele zúgtam? Normális? Előfordul? Elmebeteg? Perverz?

Figyelt kérdés
Nos hat a tesi tanárom egy elég helyes férfi. Csak egy gond van 20 evvel idősebb. Mar a torna öltözbe jött be egyszer úgy hogy csak ketten voltunk es a futó versenyről beszéltünk amikor egy hirtelen ötletem támadt es levettem a pólóm es le hajoltam a táska ért feneke oda nyomva a tanárhoz. Nem reagált csak a lélegzetet felgyorsult. Nem nyúlt hozzam. Folytatunk a beszélhets en végig így voltam előttem majd a bátyám is átvettem előtte (egy száll melltartójában es bugyiba voltam ) csak nézet es próbált levegőt venni. Amikor kiment felöltözteti es utána mentem amikor megfordult úgy fordult hogy a keze érintettet a fenekem. Véletlen? Annyi biztos hogy fel olt izgulva csak úgy mint en. Azóta csak beszélgetünk de holnap is lesz tesi óra......

2015. ápr. 16. 17:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah és 14/Lány vagyok.
2015. ápr. 16. 17:35
 2/11 anonim ***** válasza:
Érthetetlen, amit írsz. Mondd, magyar vagy?
2015. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hat orult vagy az biztos. De ilyet talan nem kene. Inkabb masztiz biztos segit. Am nagyon erthetetlen
2015. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most akkor a tesitanárod melltartójában? :D Vesszek meg, ha ez egy értelmes kérdés. Inkább a magyar órán figyelnél, és gyakorolnád a fogalmazást, nem pedig felnőtt férfiak után futkosnál gyerek létedre.
2015. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Meg a „bátyám is átvettem...˝ ez is mi ? Te ruhaként hordod a bátyád, vagy ezt hogy kell értelmezni? Na akkor holnapra írsz nekem egy fogalmazást amiről csak akarsz, de ha egyetlen egy értelmetlen mondat lesz benne, akkor szólok édes anyádnak, hogy tiltson el az internettől.
2015. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, másfél oldalnak minimum megkell lennie!
2015. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, azt hiszem, sikerült kibogoznom a szöveget.

Ha belezúgsz a tesitanárodba, az oké, előfordul...

DE NEM ZAKLATOD! Jesszusom... Azért nem csinált semmit, mert nem tudta, mit kéne. 14 éves vagy, én se vagyok sokkal idősebb, de nekem már akkor is volt annyi eszem, hogy ilyen meg se fordult volna a fejemben.

2015. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem zúgtál bele és nem normális.

Te csak egy szexuálisan frusztrált kis ribi vagy, aki ráadásul agyilag olyan sötét, mint a tanár bácsi segge lyuka.

De reálisan inkább csak egy nyomorék kiéhezett kamasz fiú vagy, azok találnak ki ilyen sztorikat. :D

2015. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A fogalmazásod tényleg eléggé nehezen érthető. :-) Amúgy egy tüzes kis csaj vagy, akit igen kezd érdekelni a szex, meg a hatásod a férfiakra. Ugyanakkor nem biztos, hogy jó ötlet a tanároddal kezdeni. Tekintve, hogy lehet, hogy te csak eddig akarsz elmenni, őt viszont kikészíted, vagy egyszer már nem tud ellenállni neked és közben jössz rá, hogy te lefeküdni nem akarsz vele, s ez neki vagy elég rosszul fog esni, vagy nem tud leállni és "megerőszakol", aztán te vagy feljelented, vagy nem, őt vagy megbüntetik, vagy nem... Szóval kicsit kockázatos, amit csinálsz, lehet hogy sokat fogsz neki ártani, amit lehet, hogy megbánsz majd.
2015. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsika ha nehezen érthető de ez a szar IPad minden szót kiakad javitani.... Amúgy 5os vagyok nyelvtanbol.... Köszi az utolsó kommentelőnek! :) (egyetlen normális válasz)
2015. ápr. 25. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!