Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Így hogy lesz párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogy lesz párom?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve edzek, apám szerint erősödtem, de nem izmosodtam ahogy látom. Úgy pedig szerintem nem ér semmit. Gondoltam izmos hadd legyek már, ha szép nem vagyok. De így most párra sincs esélyem, sok úgynevezett "barátom" elvesztése után.

2015. ápr. 18. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Fiu vagy vagy lány?

A zokninak van párja...

2015. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nem mondod?

év,kor,elvárások

mit tudsz nyújtani?

2015. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Valamit elrontasz, én 4 éve edzek, nekem sincs párom, de eléggé kigyurt vagyok és ennek élek, vannak sajnos szervi problémáim (nem koksz vagy gyúrástól), ami miatt a versenyzés meggondolandó, de ha sikerül kigyógyulnom még meglátom.
2015. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ja persze adatok:

17/F

Szeretnék egy csinos, kedves barátnőt.

Hát én a magam részéről le nem mondanék róla senki másért.

2015. ápr. 18. 22:55
 5/17 anonim ***** válasza:
ha 3 éve edzel és nem izmosodsz akkor vmit nagyon rosszul csinálsz. amúgy az erő is valami.
2015. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kezdj el gyúrni jópof-izomra!


Viccet félretéve, ha a nem szép és nem izmos férfiaknak nem lenne esélyük párra, kihalt volna az emberiség. Szerencsére sokféleképp lehet valaki vonzó: beszéd, rátermettség, határozottság, humor, műveltség, érzékenység, stb. Gyúrj ezekre.

2015. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Tömeget sose növeltem az lehet a baj.

Valami izom NYILVÁN lett rajtam mert zsí az nincs de ez LÓKUKI.

2015. ápr. 18. 22:58
 8/17 A kérdező kommentje:

Ezekre hiába gyúrok.

Például műveltségként levezetnék egy csajnak egy teljes indukciós bizonyítást, vagy kiszámolnék neki egy nehéz thermokémiai egyenletet de ezzel semmire se mennék.

2015. ápr. 18. 23:01
 9/17 anonim ***** válasza:
oh my gosh
2015. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A műveltség Taylor-sornál, és a hidrogén cellánál kezdődik!
2015. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!