Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 vagyok a párom 30. De úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 vagyok a párom 30. De úgy gondolom nem akarok még férjhez menni, csak majd 5-6 év múlva. Ezt tisztáznom kellene a párommal vagy ne gondolkozzak már most ezen, lesz, ami lesz?

Figyelt kérdés
Lehet nem is vesz feleségül :D
2015. febr. 12. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha felmerült már a házasság, akkor elmondhatod neki. Ha megbnem szerintem akkor se baj, hogy mondod neki. Elviekben úgy a jó ha mindent meg tudtok beszélni és mindenről tudtok beszélni.
2015. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

később is ráérsz házasodni. én pl inkább házasodnék szívem szerint 30évesen, ha annyi időbe telik normálisan kitalálni az egész bulit és gyüjtenék rá. Mert én pl nem vagyok híve a mulatságnak nagyon. igazábol valami rock zenekart hívnék meg xD

szóval nem kell elkapkodni, legyen jó az esküvő ha majd házasodsz

//23f

2015. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És férfiaknál nincs késő 35-36 évesen nősülni?
2015. febr. 12. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt teljesen embere válogatja, van, aki későnek gondolja, van, aki ezelőtt a kor előtt gondolni sem akar a házasságra. Ha felmerül a téma, mondd el neki az álláspontodat szerintem.
2015. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ideális. így még valószínűbb h az utolsó esküvője is lesz egyben
2015. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha családot akarok alapítani, akkor ahhoz 30-35 évesen kifejezetten egy 20-25 éves nőt keresnék majd, aki már abban a korban akar gyerekeket és feleség lenni.


Szóval mindenképpen örülnék ha tudnám, hogy akivel vagyok az ezt nem is akarja.

2015. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
addigra lesorvad a fasza
2015. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem értelek 6os
2015. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!