Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szünetet kért. Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szünetet kért. Lesz ebből még valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem szeretném ide kiírni az egész sztorit, szóval akit érdekel, az írja le a korát és a nemét és, hogy melyik megyében él. Köszönöm.


19/L


2015. jan. 21. 18:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és ugye nyilván üzenetben küldöm..
2015. jan. 21. 18:16
 2/10 anonim ***** válasza:
24L
2015. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22/F Fejér
2015. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21 Fiú Heves megye
2015. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd:

Ha valaki szünetet kér egy kapcsolatban az nem tud őszinte lenni veled.

Ugyanis nincs se bátorsága se képe eléd állni, hogy megmondja, nem akar veled járni. Talán megbántani nem akar, ezért jött ezzel az ezer éves ürüggyel, hogy egy kis szünet kell.

Majd később jönni fog az, hogy rájött, te jobbat érdemelsz mint ő, és biztos más boldoggá tud tenni.

Ha ne adj isten a nagy könyörgésre vagy könnycseppekre (amitől meg akarta magát már az elején is kímélni) újra kezditek a kapcsolatotokat, az sem fog pár hétnél tovább tartani.. Utána újabb szünet, de akkor már hozzá téve, hogy nyugodtan ismerkedj másokkal is, vagy végleges szakítás lesz.

Szóval ha szünetet kér, inkább lépj túl rajta és keress olyan srácot aki tényleg oda is van érted, nem csak mondja.

2015. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Könyörögni semmiképp nem fogok, ahhoz túl büszke vagyok.. Kiderül mi lesz, nem élem bele magam a dologba. :)
2015. jan. 21. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Okos reakció. Ne könyörögj. Hidd el, ha a srácnak szünet kell, akkor nem ő a megfelelő társ a számodra. Kár időt pazarolni rá. Fiatal vagy, jön majd olyan aki tényleg fontos lesz.
2015. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. kiderül. Én azért várok..
2015. jan. 21. 18:54
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem is írhatsz

25/F, Heves

2015. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20/L Pest:)
2015. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!