Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért történik ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez?

Figyelt kérdés
Egy nagyon introvertált fiú, engem engedett be a "falai közé", megvoltunk magunknak (egy félévig), leírhatatlan nagy kötődés volt közöttünk, ismertük egymást,elfogadtuk egymást, majd már csakis ő létezett számomra, igazából, nem nagyon nyitottam én sem embereknek, és ő sem, mikor ivott akkor folyamatosan olyan üzeneteket kaptam tőle, hogy én vagyok a mindene, én vagyok az ideálja, én nem tudtam hogyan reagálni, mert úgy gondoltam csak azért írja ezeket, mert ivott. Aztán eltelt pár hét, és megismerkedett egy csajjal, aki extrovertált, nagyon csajos, gyönyörű, de nincs benne semmi különleges, olyan, mint az átlag, és ezt ő maga (a fiú) is megmondta nekem, de, amikor én szerelmet vallottam neki, annyit válaszolt, ő szerelmes a csajba, és elengedett. Szerintetek ez miért van így? 19/L

2015. ápr. 20. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert megfogták a külsőségek. Vagy csábítja a világ, amelybe az a lány által "bekerül". Vagy tényleg szerelmes, hiába nem fair.

Az is lehet, hogy csak lelki megerősítés kellett neki tőled - amit megadtál neki, így tudott közeledni a másik lányhoz. :/

Ezek csak tippek. 20l

2015. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hűűű... Ne haragudj, de elég érdekes srác. Hagyd a fenébe, ha ilyen felszínes, hogy egyszer te vagy neki a minden, aztán meg bocs mást szeretek... idióta az ilyen ember
2015. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem értem, mivel én is szép vagyok, ha már van egy kis egészséges önbizalmam, és nagyon sok fiú szeretett volna a közel kerülni hozzám. Én mindig is hideg voltam hozzá, de a szeretetemet tettekkel mutattam ki, főleg lelkileg mutattam ki a szeretetemet, a lány pedig gyöngéd, cirógatós és kényezteti fizikailag. De, ha ez kell neki...eléggé levitte az önbizalmamat is, amikor egy ilyen megaláztatás után, hogy visszautasított, még nekem jött aztán pár hónap után panaszkodni, hogy ott hagyta a csaj...
2015. ápr. 20. 21:47
 4/22 anonim ***** válasza:
Melletted kinyílt a csipája.
2015. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hogy érted?
2015. ápr. 20. 21:50
 6/22 anonim ***** válasza:
Hideg voltál hozzá, persze hogy nem téged választ.
2015. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem úgy hideg, hogy csúnyán bántam vele, hanem úgy, hogy sohasem értem hozzá fizikailag.
2015. ápr. 20. 21:54
 8/22 anonim ***** válasza:
Ez pedig sajnos tényleg az, ami szükséges (legtöbbször) egy szerelmi kapcsolathoz. Ha nem érzed, hogy a másik vágyik az érintésedre, az elég lelombozó. Ismerek olyan lányokat, akik nem tudatosan flörtölnek a pasikkal, hanem egyszerűen mindenkihez hozzá-hozzáérnek beszéd közben (nők esetén is), és nagyon sokan veszik ezt közeledésnek, és lépnek feléjük.
2015. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Csak ő sohasem fogott engem úgy fel, hogy én a szerelmi párja lennék, mert ő mindig is felnézett rám, mindig is a példaképe voltam, ő pedig hozzám egy szarnak érezte magát. De még ha így is van, akkor mit gondolhat most?
2015. ápr. 20. 22:00
 10/22 A kérdező kommentje:
Mármint, miután ők a csajjal együtt lettek, én háttérbe szorultam volna? Ilyenkor, amikor szerelmes az ember, akkor mindenki más kivan zárva, ez esetben én is? Totálisan elfelejtett volna?
2015. ápr. 20. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!