Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek olvassátok el, rövid....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek olvassátok el, rövid. Miért van ellenünk az öcsém? Kikészülök

Figyelt kérdés

1 hete összejöttem a haverjával. Egy szobában vannak a koliban, osztálytársak.. a fiú 150 km-re lakik tőlem de még igy is tudunk minden hétvégén talizni, könnyen.

Öcsén ellenünk van.. olyanokat mondd nekem hogy:

Olyan gáz vagy, miért nem a környéken fogol magadnak pasit?

Mondtam már hogy a szobatársaimmal ne gyere össze!

( mert 2 emberrel onnan már beszélgettünk)

Egyszerűen mindent megmagyaráz hogy miért ne legyünk együtt. Miért fáj neki??

Tuti attól fél hogy kiderülnek a kolis dolgai..nem hiába kapott onnan anyám levelet.

De kikészülök, neki támogatnia kellene.

Mit tegyek?

Én vagyok a bolond?


2014. okt. 19. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát én se örülnék, ha a tesóm egyik haverommal járna, mert a titkok kiszivárognának, meg utána már nem lesz olyan jó haverság... kereshetnél a környékről valakit. igaza van.
2014. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem az a baja hanem mindig azt a fiút látja nap mint nap aki a a testvérét dugja nem csoda hogy ez zavarja :)
2014. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

F@hszt van igaza..

Kit érdekel hogy ő mit csinál, nem azért vagyok a fiúval hogy ő legyen a téma..

Vele hozott össze a sors. Akkora bűn hogy vele jól érzem magam??

2014. okt. 19. 14:54
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerinted 1 hét után engedem hogy megbasszon? Nem az a könnyűvérű bige vagyok.
2014. okt. 19. 14:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, képzeld el, hogy van egy nagyon jó barátnőd, akivel kvázi együtt laktok. Ha összejönne az öcséddel, az neked milyen érzés lenne?
2014. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Bíznék annyira a barátnőmben meg a saját testvéremben annyira..

Támogatnám őket ha ők tényleg komolyan gondolják.. ebbe hogyan lenne beleszólásom.. egy kapcsolatba??senkinek sincs hozzá joga.

2014. okt. 19. 15:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez most komoly, hogy egy hete jársz a sráccal, minden hétvégén találkoztok (azaz eddig maximum egyszer találkoztatok úgy, hogy jártok...), de már halálosan komolyan gondolod vele? :D
2014. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Úgy állok hozzá, hogy ez egy friss kapcsolat. Senkinek semmi beleszólása.

Ha kell megfogom és eldobom a gyereket, de akkor tudnu fogja hogy az is csak öcsém miatt volt, és azért romlik meg majd a kapcsolatuk. Csak is őcsém miatt.

2014. okt. 19. 15:12
 9/13 anonim ***** válasza:

Aha...

öcséd helyében én eleve utálnálak, mert idióta vagy. Szóval megértem szegényt.

2014. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Semmit sem tudsz rólam. Még a kérdésre sem tudsz válaszolni.. sajnállak. Pacsi :)
2014. okt. 19. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!