Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy férfi tényleg szerelmes-e belém? Ő 28F én 18L

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Egyre több dolgot tudok róla még olyan személyes dolgokat is amiket szinte senki más. Nagyon vigyáz rám, nem hagyja hogy igyak és bulizzak vagy rossz társaságba kerüljek. De úgy általánosságban mit szokott tenni egy 30 év körüli férfi ha tényleg szeret egy lányt?

2015. ápr. 22. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az hogy nem hagyja hogy igyál, és bulizz, az egy kicsit bezárásnak érzem. Én is ilyen voltam, én is 28 éves vagyok. Imádtam az exem, de sajnos annyira szerettem, hogy nem akartam belőle adni másnak. Kicsit irigy voltam, féltettem, pont ezért lett vége évek után. Szerintem beszélgess el vele, és mondd meg neki, hogy ok hogy megóv téged, de ha nem hagyja hogy saját önálló életed legyen, te egy idő után be fogsz kattanni. Nagyon általános helyzet ez. Felismerni kell, ennyi. :)
2015. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért én nem tennék le arról, hogy meg lehet érezni a szerelmet - ha van, te is érzed, ő is és egymást is. A tekintetből lehet olvasni is.
2015. ápr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont, hogy bízik benne nem pedig "nem hagy" neki dolgokat. Ez nem féltés hanem birtoklási vágy. Legyél óvatos.
2015. ápr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt érezni lehet. Ha nem érzed, és ilyet kérdezel, akkor lehet,hogy csak kedvel, úgy általánosságban szeret, szimpatikus vagy neki, de nem fülig szerelmes.
2015. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!