Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az agyammal felfogom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az agyammal felfogom, hogy nem kéne így éreznem. Mégis ahogy telik az idő, egyre inkább csak a szép emlékek jönnek fel bennem. Hogyan zárhatnám le végre?

Figyelt kérdés

Már több mint 5 hónapja vége a kapcsolatunknak.. elég szarul lett vége.


Tudom, hogy konkrétan hülyének lettem nézve, át lettem b**va. Mégis a szép emlékek jönnek elő folyamatosan..


A szakítás óta gyakorlatilag nem beszéltünk egymással, néha az jön fel bennem, hogy lehet le kéne ülni megbeszélni, kiadni magunkból, hátha jobb lesz.. ugyanakkor viszont ilyenkor az jön fel bennem, hogy fuck this shit, akar a ****om beszélni vele..



Mit tegyek? Hogyan zárhatnám le végre magamban? Belemenekültem a munkába, így az egyetem mellett már tényleg semmi időm, gondoltam ez majd jól leköt. De úgy érzem, hogy ez csak odázza a dolgokat, mert amint felszabadul egy kis agykapacitásom, ugyanúgy ezen agyalok.


Szívesen fogadok bármilyen tanácsot, tapasztalatot.

Köszi!

22F


2015. márc. 27. 20:56
 1/4 Optimusz2 válasza:
A tudat alattid nem tud továbblépni, nem zártad le jól a kapcsolatot és legbelül még szereted. Vagy tegyél pontot az i-re vagy harcolj érte!
2015. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudnék benne megbízni újra, tehát értelmetlen lenne bármit is tenni magáért a régi kapcsolatért.


Csak nem tudom, hogyan zárjam le teljesen.

2015. márc. 27. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdv.

Szólj már nekem is ha sikerült rájönöd hogy tudtad megoldani a problémát, mert én is ebben a cipőben vagyok és már rohadtúl elegem van belőle, nem tudok semmi másra koncentrálni folyamatosan villanak be az emlékek róla!

2015. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Optimusz2 válasza:
Meny el a legjobb barátaiddal bulizni,csajozni az általában feledteti. Keress egy új hobbit, járj edzeni, pecázni vagy bármi ami eltereli a gondolataid és megnyugtat. Ha van valami ami rá emlékeztet szabadulj meg tőle.
2015. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!