Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális okk ez egy szakitáshoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális okk ez egy szakitáshoz?

Figyelt kérdés
Szakitott velem a barátnőm 4-5 hónapja voltunk együtt, nagyon szerettük egymást , L15 én 17 , sokkszor volt fent nálam ,és a lényeg az hogy pár napja kedvtelenül irt , megkérdeztem tőle hogy mivan és nagy nehezen kimondta hogy már nemtudja mitakkar és hogy már nem érezz semmit , nemtudja mitérezz ürességet ,nem voltam elégedett ezzel a válasszal majd pár napra rá ráirtam és mondta hogy a viselkedésemel volt a baj , álitólag amikor nálam volt az volt a baj hogy sokkat tapiztam , (amikor nálam volt nemnagyoon beszélgetett inkább csak bólogatott , rámnézni sem nagyon mert ) szerintetek van rá esély hogy hiányozni fogok neki ? Nagyon szeretett és igazán ezt tudom biztosra . és csak igy egynapról másnapra vége ..

2015. ápr. 22. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt szoktam mondani hogy egy 15 éves hülye libától mit vársz. Na jó még te sem vagy épp idős, de ennyi évesen nagyon kevés olyan ember van aki tudja hogy mit akar és nem kell normális ok a szakításhoz, egyik kapcsolat megy, másik jön, szinte jelentéktelenül. És ha valóban szeretett hiányozni fogsz neki, de ha szeretett volna nem hagyott volna el csak így, Tudom milyen ürességet érezni, én is azt éreztem az előző kapcsolatomban, de nem csak vele kapcsolatban hanem mindennel. Mondjuk én nem hagytam el egyik napról a másikra, de lehet hogy neki jobb lett volna, mert szerintem annál nincs is rosszabb hogy látszólag együtt vagyunk, de a lelke mélyén még is tudjuk hogy már rég vége. És amikor szakítottam vele egy kő esett le a szívemről. Nem sírtam, nem éreztem fájdalmat. És kicsit sem hiányzott. Ő nem hiányzott csak az hogy legyen mellettem valaki, de lehetett az egy barát is, csak hogy ne legyek egyedül. A mai napig áldom azt a napot, mikor szakítottam vele, mert annál nincs rosszabb mint ürességet érezni. Te pedig inkább örülj neki hogy kimondta hogy ennyi volt, és nem szórakozott veled még hónapokig.
2015. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de szerintem amíg veled volt egyszer sem tudta, hogy mit akar. Gondolom próbálgatni akart egy kapcsolatot te túl rámenős voltál, megijedt és inkább visszabújt a csigaházába.
2015. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos a szűz a barátnőd. Látszik hogy ez a zárkozott típus , nehezen nyílod még meg ellőted is. (Ezért volt hogy nem csak beszélt nagyon hozzád). Figyelj ami most nagyon fontos az hogy hagyd , hagyd békén amíg ő nem jelentkezik. Ha tényleg szeret téged , úgy is fel fog keressni , de ezt igazán akkor fogja meg tudni ha nem keressed. Ha pedig nem keressne tégged , akkor pedig felejtsd el semmi értelme folytani.
2015. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van , csak annyi hogy szinte reggeltől estig beszéltünk irtunk , és most csak úgy semmi , hazajövök és bámulom a falat , elkezdtem járni futni , de annyira nem foglal le , jóbarátokal hián vagyok , és nehéz elfogadni hogy csak igy neki nemhiányzok ezek után
2015. ápr. 22. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd lesz másik, de jótanácsképpen, nem kell egyből szobáztatni a barátnőt. El lehet menni moziba, sétálni, múzeum, kiállítás, kávézó bármi, sok hasonló fiatalnak azért oldódnia kell egy kapcsolatban kicsit.
2015. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Értelmi szintje annyi mint egy 11 évesé. Ezért nem igazán kell komolyan venni a 16 (vagy 18?) alatti lányokat.
2015. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen csak ez itt kisváros , és a legalkalmasabb hely a randikra egy park , ahol általában 10-15 fős romák tanyáznak , sétálni sokkszor elhivtam itt a környéken , csak bekavart hogy épp akkor költöztek és házat is mostanában fejezték be . Lehet hogy ott rontotam el hogy a "szobáztatás" előtt nem találkoztunk többet
2015. ápr. 22. 18:00
 8/9 A kérdező kommentje:
A szüleinek is rengeteget beszélt rólam , a tesója mondta , és még egyszer volt olyan esett is hogy nagyon összevesztünk és akkor összevagdosta a combját , nagyon megharagudtam rá , de nagyon szerettem akkor is igy megoldódott , nemértem hogy miért csinált ilyeneket ha ,csak ilyen egyszerűen eltudott felejteni , macit amit kapott tőlem még mindig az ágyában tartja és vele alszik eztsem értem :/
2015. ápr. 22. 18:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megtetszett neki valaki más aztán most nyomatja a hülyébbnél hülyébb kifogásokat.
2015. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!