Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy gyűjtsek erôt a szakításhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gyűjtsek erôt a szakításhoz?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, a barátom 20 éves én 22 vagyok. Sose volt igazán jó a kapcsolatunk. Alig volt rám ideje, és folyton lebukott kisebb-nagyobb hazugságokkal. A végén olyanok voltunk mint 1 öreg házaspár, hazajött, leült facebookozni, utána dolgozott, én elétettem a vacsit és olvastam. Nem tudta elfogadni, hogy nekem törôdésre van szükségem. Végül 1 buliban megismertem 1 fiút, akivel számit cseréltem. Persze nem lett semmi belôle semmi, egyszer beszéltem vele facebookon, kikérdezett a kapcsolatomról. Persze a párom feltörte a facebookom, írt neki 1 mocskolódó üzenetet, engem pedig kidobott. Végül abban állapodtunk meg, hogy kap 3 hét gondolkodási idôt. 1 hét múlva visszajött, hogy béküljünk. Vacilláltam, de belementem. Azóta egyszer találkoztunk, az jó volt, bár megigérte, hogy 7-kor befejezi a munkát, de 11-ig csinálta. De mikor feldobtam, hogy csütörtökön szeretném látni, de nem lelkesedett az ötletért a sok munka miatt.

Mióta kibékültünk, nincs nap, hogy össze ne vesszünk a virtuális világban. Persze ebben én is hibás vagyok, mert folyton felemlegetem a hazugságait, nem megy túllépni.

Ma jöttem rá, hogy semmi értelme folytatnunk. Elment meginni este 1 sört, hiszem is meg nem is azt, hogy kivel megy. Hiába mondja, nem hiszem el egy szavát sem. Nagyon fáj, mert szeretem, de folyton belemarok a múlt miatt. Mindkettônk megérdemel egy igazi kapcsolatot, nem egy ilyet, amiben ennyire üti egymást a személyiségünk. Feladtam, belefáradtam az elhanyagolásba és a hazugságokba. Mindig azt vallottam, hogy egy kapcsolatot az utolsó pillanatig meg kell próbálni megmenteni, de nem megy elfogyott az erôm

Viszont, mindig, mikor ot vagyok, hogy akkor vége, szörnyû lelkiismeret furdalásom lesz, és nincs erôm hozzá.

Hogy mondjam ki az utolsó szót?


(Az esetleges félregépelésért elnézést, mobilon pötyögtem.)


2015. ápr. 5. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem olvastam végig, szakíts, ha bírsz :)
2015. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Interferencia ***** válasza:
100%
Gondolj a negatívumokra.
2015. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyúrni meg sokat enni! XD
2015. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
figyelj beszélj erről szüleidnek ill, barátoknak és azok erőt nyújtanak a szakításhoz. Nekem most barátok segítettek rengeteget az utóbbi hetekben szerencsémre. Ez után csak jobb lesz meg ígérhetem.
2015. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 RRR ***** válasza:
100%

olvasd el amit írtál

és mindjárt nem is vacilálnod

2015. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A barátaim és a család ugyanazt mondják, azazt, hogy meneküljek. De félek, nagyon, pedig tudom, hogy ennél egyedül is jobb.
2015. ápr. 5. 22:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2015. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
irj privatot, ha van kedved megbeszelni
2015. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ne írj, ha hülye vagy, maradj úgy, nélkülem...
2015. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, hogy minek vannak együtt felnőtt nők ilyen kis taknyokkal! Aztán meg csodálkoznak hogy lófszt sem tudnak nekik nyújtani..
2015. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!