Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mivan?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan?!

Figyelt kérdés

Előzmènyeket nem ismerve, mit gondoltok a dologról?


Van egy srác. Egy hèten egyszer tudunk találkozni. Olyankor mindig boldog vagyok, és örülök.. Èn azt hiszem szeretem, és ezt ő is tudja, elmondtam neki. Az utolsó találkozás óta nem hiányzik annyira, ès ha találkozunk sem èrzek kèsztetèst arra hogy megöleljem, megpusziljam stb .. Eddig igen. Szerintetek mièrt van?! ...az utolsó találkozásnál mindkettőnk máshogy viselkedett ... Alig beszèlgettünk, ès nem is voltam annyira boldog mint szoktam. Miután elmegy hiányzik, viszont ez hamar abbamarad.

A kèrdèsem: Belè vagyok szerelmes, vagy a szerelembe?!

Nagyon vágytam már a szerelemre, lehet, hogy nem is őt szeretem, hanem hogy van kire gondolni nap mint nap, stb?

Nem tudom mivan:( Korotokat,nemetekrt kèrlek írjátok oda! Köszönöm 16\L



2015. ápr. 22. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagytok egymásba szerelmesek. Abból amit elmondtál, nekem az jön le, hogy nem ismeritek egymást eléggé, csak az elején hajtott titeket a végre találtam valakit öröme, de egyébként meg lehet, hogy nem passzoltok. Azért még egy találkozást kivárnék, hátha másmilyen lesz megint.
2015. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm!:) Kicsit elszomorít amit írtál, de ha ez az igazság el kell fogadni. Sajnálom azèrt, mert nagyon rendes, aranyos, jófej srác:) köszönöm mègegyszer.
2015. ápr. 22. 19:33
 3/3 Balfácán ***** válasza:
Szerintem 16 évesenmég em baj, ha szereted a szerelmet és a szerelmedet is. Aztán úgyis minden meg fog változni. A szerelmed is kicsikét kevéssé fog szeretni és te viszont így, a szerelem meg olyan fogyóeszköz lesz. Ha éppenkevéssé érdekel, majd lesz máshogy.
2015. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!