Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mivan velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mivan velem? Miért van az hogy utálok valakit akivel sose volt szerelmi kapcsolatom, de sajnos része az életemnek de ha a közelemben van vonzódom hozzá.

Figyelt kérdés
Nem az a fajta utàlom de közben szerelmes vagyok belè dolog.Sajnos szìvből utàlom,amire okom van.Ő pedig ha lehetne megfolytott volna màr egy kanàl vìzben, de így hogy testileg vonzódom hozzà mèg jobban idegesìt a jelenlète..
2015. ápr. 8. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:

mindkettő-gyűlölet és vonzalom is mély tőből fakad, nem vagyok agyspecilista de lehet hogy ugyanarról a területről. vizsont gondold át mi az ami vonzóvá teszi számodra. lehet hogy csak dugni akarsz egy olan nővel akit igazán gyűlölsz? h igen lehet h van vlami efféle fétised, ami nem szégyen csak tudni kell kezelni.

B opció hogy esetleg a személyisége nem vonz de a külseje emlékeztet valkire akit szertsz vagy szerettél

2015. ápr. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy azért utálod, mert félsz, megrémit az érzés, hogy kivánod!
2015. ápr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem volt szerelmi párkapcsolatotok nem függ össze az utálattal. Egyébként pedig az előző válaszolónak lehet igaza. Én vagyok a világ legelbaszottabb embere de ha nekem tetszik egy fiú esetleg beleesem rendszerint bunkó vagyok vele, undokoskodom, ellenséges vagyok. Pszihológus(nem tudom jól írtam e) szerint ez azért van mert megijeszt és bosszant az a kiszolgáltatottság érzés ami ezzel jár. Én nem tudom de neki van diplomája:D:D
2015. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nos köszönöm a válaszokat.Egyébként nő vagyok 28 éves,voltam már szerelmes most is az vagyok az exembe..szóval ez biztos nem ilyesmi.

Ha ilyen megtörténne inkább lőném fejbe magam,, annyira taszít maga az ember a jelleme nem tudom leírni.

Egyébként a főnököm fia,aki viszont mintha a nagyapám lenne és úgy is kezel mint a lányát,nem lehetek elég hálás neki.

2015. ápr. 8. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!