Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltöztünk a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöztünk a barátnőmmel és igénytelen lett. Miért lett ilyen és mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Heti 1-2x zuhanyzik le csak, azt mondta hogy nem csinál olyat hogy leizzadna akkor minek, a fogát is csak hébe hóba mossa meg írtó sárgák lettek a fogai, a házba nekem kell takarítani ő elvan a koszba a mosatlan edények és a szennyes ruhák mellett. Mikor megismertem nem ilyen volt, mit tehetnék hogy olyan legyen mint mikor összejöttünk?

2015. márc. 31. 09:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Megismerted az igazi énjét, amit már nem takargat. Már foglalkoznia sem kell magával így annyit, lehet, hogy máskor is csak akkor fürdött, mielőtt még találkoztatok volna.
2015. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy ha nem szedi össze magát, kiszeretsz belőle
2015. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Ne fürgyé le!
2015. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Ezért szoktak azt mondani, hogy az emberek lakva ismerik meg egymást.....most tapasztalod meg az igazi énjét, eddig meg benyaltad a színészkedést!!!

37F

2015. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
szinte minden nap találkoztunk régebben is és sose volt vele ilyen baj, most meg a csók is undorító olyanok a fogai :(
2015. márc. 31. 09:46
 6/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem értem, hogy lettek sárgák a fogai pár hét alatt
2015. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
7 hónapja lakunk együtt azóta vannak ezek a gondok, csak most már rájöttem hogy ezt én nem tudom megoldani, azóta ha havi 1x megmossa a fogát akk lehet sokat mondok.
2015. márc. 31. 09:51
 8/20 anonim válasza:
57%
Az is lehet, hogy amikor nem laktatok együtt, a találkozás örömében nem igazán figyeltél fel ezekre a hibákra. Van hogy becsapjuk saját magunkat, akarva akaratlanul. Most hogy összeköltöztetek, nyilván szembetűnőbb lett a dolog.
2015. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ja és nem egyből lett ilyen igénytelen, kb. 1 hónap alatt szokott le a zuhanyról és fogmosásról és eleinte szóltam is neki hogy nem olyan friss/büdi a szája, amit megoldott dezodorral és rágóval :(
2015. márc. 31. 09:55
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Lakva ismerszik meg az ember. Ez ő. Dobd ki még időben. ;)
2015. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!