Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondja szeret, akkor mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja szeret, akkor mért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
A barátommal majdnem két éve vagyunk együtt, ő most van az egyetem utolsó évében, ezért elég sokszor ideges. Gondolkoztunk azon, hogy összeköltözünk, de mostanában ha ez szóba kerül nagyon ingerült lesz. Sértő dolgokat vág a fejemhez amikor veszekszünk, de utána mindig lenyugszik, bocsánatot kér és látszik rajta, hogy megbánta. Most is összevesztünk és a fejemhaz vágta, hogy ˝csak azért akarsz hozzám költözni, hogy eltartsalak te hülye liba". Nagyon rosszul esett, mert ez egyáltalán nem igaz. Hazaviharzott tanulni, de vagy ezerszer hívott meg egy csomó bocsánatkérő üzenetet küldött. Mért csinálja ezt? Én már nagyon nehezen bírom.

2015. ápr. 7. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak ideges az egyetem miatt, ezt meg kell értened de ha túl lépi a határt akkor magyarázd el neki hogy vagy fogja vissza magát vagy végeztetek.Mert az úgy nem megy hogy lábtörlőnek használ.
2015. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!