Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valami közöttünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami közöttünk?

Figyelt kérdés

Van egy pasi 52 és én 20 nagyon szeretjük egymást tervezzük a jövőt. Van értelme vagy nincs?

Értelmes válaszokat szeretnék



2015. ápr. 27. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne másoktól függjön a párkapcsolatotok. Ha szeretitek egymást, akkor legyetek együtt. Ilyen egyszerű:)
2015. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Távolság
2015. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ti látjátok értelmét, szeretitek, tisztelitek egymást, elfogadjátok a másikat akkor ne foglalkozz azzal hogy mások mit mondanak. Éld és èlvezd az életet, éld meg a pillanatokat, ennyi.
2015. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg mól levegő biztos van köztetek jelenleg.
2015. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a gyereked érettségiét lehet megse éli, de a te dolgod..
2015. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok és egy 35 évesbe vagyok szerelmes. Fél éve együtt vagyunk. Szüleim a mai napig nem tudták még feldolgozni és nem is szívesen találkoznak vele de azt mondták, hogy az én életem és úgy "cseszem el" ahogy szeretném
2015. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze az is benne van,de ha nem akarunk gyereket csak élni az életünket. Áh basszus nagyon beleszerettem,de Ő jobban .
2015. ápr. 27. 18:21
 8/12 anonim válasza:
A férfi biztos be van pánikolva és bizonyítani akar (kapu zárási pánik) a lány pedig meg egy nagy helye és megfogja bánni
2015. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pár év múlva már fel sem fog neki állni, de te még mindig csak egy "kislány" leszel.
2015. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én akkor is szeretném,ha nem lenne farka...

szóval nem az a lényeg

2015. ápr. 27. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!