Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem derülhet ki. Mi lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem derülhet ki. Mi lesz, ha hazamegyünk Mo. -ra? Beszéljek Vele, hogy ez maradjon közöttünk?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány, aki olyan, mint a hó... Néhányan "jégkirálynőnek" gondolnak, akinek csak a divattól és a pénzköltéstől van néha jókedve.

Ő pedig a fiú, akit mindenki szeret, mindenki ismer, sokak szerint tökéletes csak azért, mert helyes és a magabiztossága miatt mindent megold, ráadásul vicces és udvarias is. Én sosem tartoztam a "rajongótáborába", de lefeküdtünk, az utolsó 48 órában elég sokszor és nekem ő volt az első...

Alapból ez nem történt volna meg, csak a szüleink révén közös nyaraláson vagyunk és még jó pár napot itt leszünk. A bűntudat most ért utol, ahelyett, hogy a parton lennék, vagy valami, itt kuksolok a szobámban, de nem tudom, miért. Elvégre, nem nekem kellene ezt szégyellnem, de azért jobb lenne, ha ez nem derülne ki...


Viszont mégsem állhatok elé ezzel. Sőt, már így is elég idiótának gondolhat, hogy az egyik percben még hevesen tiltakozom és próbálom levegőnek nézni, a következő alkalommal meg már én mászok rá.


2014. dec. 5. 22:15
 1/8 Valaki-Találd-Ki válasza:
És milyen a nyaralás meleg van?
2014. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nincs iskola?
2014. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazgatói engedélyt kaptam, szóval nem, nem kell most iskolába mennem.

Tökéletes lenne minden, ha nem követtem volna el életem egyik legnagyobb baklövését.

2014. dec. 5. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Holnapra úgyis tudja az egész iskola, ne félj kislány, többet nem fog senki szentnek nézni, de riba*cnak annál inkább! :)
2014. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudod egyáltalán, mit jelent a ri.*c fogalma? :)

Mert én biztosan NEM vagyok az.

2014. dec. 5. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:

csak 'arra' kellettél

felejtsd el

2014. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Időzavarban vagy?
2014. dec. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit jelent, kérlek meséld el!
2014. dec. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!