Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kell mondani egy új kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell mondani egy új kapcsolatban, hogy mennyi partnerünk volt?

Figyelt kérdés

Ugye ismerkedünk stb, és a lány megkérdezné, hogy "Mennyi barátnőd volt és miért lett vége? Mennyi nővel feküdtél le?"


Illő ilyesmit megkérdezni amúgy nő meg férfi részéről? És muszáj válaszolni? És, ha azt mondom nem akarok a múltról beszélni, mert te vagy a fontos?


Ezek a dolgok, hogy működnek?


Köszi a válaszokat!


26F


2014. máj. 17. 14:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ezt megkérdezni, főleg nem az ismerkedős szakaszban.
2014. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Kapcsolat közben?
2014. máj. 17. 14:28
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerintem egy idő után úgyis kiderülnek. Szerintem nem is ciki megkérdezni, azért én szeretném tudni,hogy én vagyok a 60. csaja amiből 40et megcsalt, vagy a 3.
2014. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
És, hogy szoktatok rákérdezni és nagyjából mikor?
2014. máj. 17. 14:34
 5/27 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Szerintem sem okos dolog ismerkedéskor megkérdezni a másiktól, hogy hány barátja/barátnője volt eddig. Pláne, hogy semmi köze az előéletedhez, mint ahogy neked sem az övéhez. Ha intelligens, nem ez lesz az első kérdése. Ha mégis megkérdezi, akkor szerintem finoman hárítsd el.
2014. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hogy lehet finoman hárítani? Ez valóban okos ötlet mint, hogy rögtön a kérésre beszéljek a múltamról!
2014. máj. 17. 14:42
 7/27 anonim ***** válasza:
Egyszer úgyis szóba jön. Nálam a férfi már akkor, amikor még csak semmi olyanra nem hajazott a téma elmesélte, hogy előttem egyetlen egy barátnője volt, három évig, és én is elmondtam, hogy előtte nem volt még senkim. Ha nem is mondta volna el, ismerem magam, egyszer úgyis megkérdeztem volna, ha érdekel.
2014. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ismerkedésnél nem célzottan, bizonyos témákra kihegyezve beszélgetünk, hanem kötetlenül. Aztán egy-egy alkalommal előkerülnek szaftosabb témák, akár említésszerűen, akár alaposabban boncolgatva, mondjuk, hogy ki mit szeret az ágyban. Óhatatlanul is beugranak az exek a képbe, ez az az időszak, amikor még beszélhetsz egy kicsit róluk. Ha nincs semmi flört, akkor nincs is igazán értelme egymással tárgyalni, mert úgy tűnhet, nem vagytok egy hullámhosszon...
2014. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Hát, ha kérdeznek valamit illik válaszolni, annak meg főleg, akivel kapcsolatot tervezel.

Ha nő kérdezi, akkor le kell szögezni, hogy mind rossz volt, mi több, borzalmas, különben a legtöbb elkezd kombinálni, aztán magyarázkodhatsz feleslegesen[biztos van ilyen férfiban is, de hetero vagyok, úgyhogy ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom]

2014. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Amúgy biztos nem járnék olyannal, aki titkolózik előttem...
2014. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!