Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan fejezzem ki a szeretete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejezzem ki a szeretetemet?

Figyelt kérdés
Van egy srác,majdnem fél éve vagyunk együtt és a világon mindennél jobban szeretem. Nyilván nem úgy,hogy feltétlenül hozzá akarok menni feleségül és csak vele akarok meghalni,mert ez naiv kijelentés lenne,hanem egyszerűen csak azt érzem hogy minden egyes pillanatban amikor vele vagyok,hogy valami kellemes forróság önt el és soha nem akarom hogy ennek vége legyen. A gond csak az,hogy ezt a végtelen szeretetet már nem mindig tudom különlegesen átadni. Tudnátok mondani néhány tippet,szót,cselekedetet,akármit,amitől akár csak egy percre is de megdobbanha a szíve? Nem tárgyi dologra gindoltam,és a szexualitás témát is kilőhetjük ,azzal nncs yemmi probléma és abban tökéletesen ki tudjuk fejezni magunkat. Ja és valami eredetit szeretnék,ami nem csöpög a nyáltól mnt pl a gyertyák vagy a romantikus vacsora,inkább apróságokkal szeretném kifejezni mennyire fontos nekem. Előre is köszi 16/l

2015. ápr. 28. 16:31
 1/2 anonim válasza:
Nálam is ugyanez volt a helyzet a barátommal.Én olyanokat csináltam, hogy például amikor együtt voltunk nálam filmezni és láttam hogy tetszik neki a filmben egy nő, akkor elkezdtem viccesen kamu féltékenykedni, és csikizni az ágynak döntve. Ezeknek mindig összebújás lett a vége, vagy kicsit több :P. De a mindig nyerő nálunk, az az összebújás közbeni apró puszik. Vagy olyan is votl amikor én hülyültem és mondtam neki hogy " hmm ez meg ez a pasi nem rossz". Ő meg csak annyit mondott mosolyogva hogy "tudod kicsim hogy az enyém vagy"..na nekem ez a mondat dobbantottam meg a szívem nagyonnagyon. :) remélem segíettem.
2015. ápr. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,ez sokat segített.^^ Egyébként ilyen nálunk is szokott lenni,csak ha ilyesmit mondok akkor ő morcosan rámnéz és azt mondja "szivem,ezt ismételd meg!". De ilyenkor annyira aranyos hogy nem bírom ki mosolygás nélkül
2015. ápr. 29. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!