Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ő keresztény én meg ateista....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő keresztény én meg ateista. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon kedvelem ezt a srácot, már 7 éve ismerem és az elmúlt időbe elkezdtem hozzá vonzódni.

Az tudom, hogy én tetszem neki de szerintetek van értelme így belevágni a kapcsolatba ha ő és a családja nagyon hívők én meg teljesen ateista vagyok?

Légyszi csak normális válaszokat

17/L



2015. ápr. 29. 22:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Református? Egyébként szerintem igen, az nem zavar, ha vallásos valaki.
2015. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Ha egészségesen hisz,avval nincs probléma.De ha fanatikus akkor hagyd a francba,azok beteg emberek.
2015. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol meg lehetnek nezetelteresek...
2015. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
14%
Térj meg!Amúgy sose értettem az ateistákat...A világ nem jöhetett létre magától,mert önmagát nem hozhatja létre semmi,kell hozzá valami teremtő,ami magasabb rendű...Stb..nem akarlak meggyőzni.
2015. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%

fő kérdés a fiút és téged zavar e

nem kell a nézeteidet hangoztatni bőszen bólogass mikor a hitükről beszélnek

ennek majd csak akkor lesz értelme ha házasság család lesz a vége

2015. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
65%

Tisztázzuk: olyan ateista vagy, aki ha bemegy valahova, az az első kijelentése az, hogy ateista; vagy egyszerűen nem hiszel Isten létezésében?

Ha az utóbbi, akkor szerintem nem gáz, maximum nem vitáztok teológiai kérdésekről. Ha az előbbi, akkor pedig ajánlom a Magyarországi Munkáspárt 2006 nevű egyesületet. :D

2015. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%
5: Magamból kiindulva nem tudnék bólogatni. Viszont nem kell neked se megtéríteni, ha igaz hívő akkor elfogad olyannak amilyen vagy.
2015. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok fanatikusok ennek nem kéne gondnak lennie. Én agnosztikus ateista vagyok és jártam már katolikussal és református lánnyal is.
2015. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

egy mélyen hívőnél egyszerűbb csak helyeselni meghallgatni őt úgy sem tudod meggyőzni ő sem téged de így nincs értelmetlen vita

5 voltam

2015. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%
netces tema. a nagyon hivok eleg gazosak elvakultak mint egy ss tiszt. cswk ok nem elo embert kovetnek hanem egy fantazia szemelyt. mondjuk van kepviseloje a papa szemeben ugyhogy nem sok kulonbseg van.
2015. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!