Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet nála esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
Egy fiúról lenne szó, akit végülis egy ideje ismerek, de nem foglalkoztunk egymással különösebben. Viszont az osztályomba új lány jött, aki megtetszett neki. Így elkezdtünk egymással beszélgetni a lányról, én pedig mindig elmondtam neki, ha esetleg történt valami. Azt is, hogy az osztályomban lévő srácokkal nagyon jól elszórakozik, noha ennek a srácnak azt mondta, neki már barátja van és ne próbálkozzon nála. Közben a lány azzal is flörtöl, akibe mostanáig szerelmes voltam, és emiatt nagyon rossz kedvem lett. Ezt is megbeszéltük a sráccal, mert látta, hogy rosszul vagyok. Erre azt mondta, hogy egy bunkó a volt szerelmem ha nem velem foglalkozik, mert nagyon szép vagyok. Azóta is mindig mosolygunk ha látjuk egymást, neg kacsintgat. Órákon pedig néha mosolyogva néz, és mindig kedves velem. De akkor sem tudom, mit érezhet a másik lány és irántam. Szerintetek?

2015. ápr. 30. 22:55
 1/2 Rockcsempész válasza:

Nezd, ezt igy lehetetlen megmondani.

Velem mar volt olyan (nem egyszer),hogy azt hittem,hogy egy lanynak nagyon tetszek es,hogy ebböl biztos lesz valami,aztan nem lett semmise belöle...Ezzel csak azt akarom mondani,hogy csak ugy tudod kideriteni,ha beszelsz vele es elmondod neki,amit erzel iranta.

2015. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm hogy írtál :) most egy hétig nem fogunk találkozni, de utána mindenképp beszélni szeretnék vele
2015. ápr. 30. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!