Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még tényleg lehet nála esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még tényleg lehet nála esélyem? Szakított velem a párom!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 éve voltunk együtt barátommal és ma szakított velem,mert szerinte nem kezeltük éretten a kapcsolatot és még van miben fejlődnünk.

Illetve azt mondta,ő egy kis szabadságra vágyik.

Voltak problémák,minden kis dolgon összekaptunk a végén és ez összegyűlt egy szakítássá...de úgy váltunk el,hogy szeretjük egymást. Azt mondta,ha mindketten eljutottunk egy magasabb szintre fejlődés terén(szellemi),akkor még lehet szó az újrakezdésről.

Iszonyatosan hiányzik és nagyon fáj az egész. Szerintetek még reménykedhetek tényleg?

Volt már köztetek,aki újra összejött a volt párjával?


Előre is,köszönöm.


22/N


2015. márc. 27. 03:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ha minden összekaptok akkor nincs sok értelme folytatni mert, egyrészt nem tudtátok megoldani a felmerülő problémákat, másrészt pedig így később sem tudnátok.
2015. márc. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, én összejöttem és a kapcsolat is megerősödött.

de a hibákat kijavitottuk

2015. márc. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nincs, hogy mindketten szeretitek egymást és szakítotok. Ha mindketten szeretitek egymást, akkor azon vagytok, hogy ami van probléma, arra megoldást találjatok együtt, nem?

Lehet nem fog tetszeni a válaszom, de szerintem ezt csak azért mondta, hogy ne bántson meg nagyon.

Mondjuk én tuti vérig lennék sértve, nem is foglalkoznék vele ezek után, bármit is érzek iránta.


Mi egyébként a Párommal most 2.-ra vagyunke együtt és sok év telt el, mióta először együtt voltunk, de mi voltunk 17 évesek, amikor először együtt voltunk, most meg 22-23 vagyunk, így tényleg sokat változtunk mindketten. Így viszont, hogy Te 22 vagy, az alapvető dolgokban már nem nagyon fogsz változni szerintem, de nem tudom, hogy pontosan a barátod mit szeretne, hogy min változtass, vagy változz, a legtöbb ettől függ.


Mindenesetre ne ess kétségbe, az első pár nap biztosan nagyon rossz lesz, de fel a fejjel, szervezz magadnak programokat, bármennyire is nincs kedved kimozdulni, találkozz barátnőkkel, menjetek el bulizni, vagy csak üljetek be valahova.. kitartás és jobb lesz! :)


22N

2015. márc. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában az az ember jön össze újra az exével aki rosszul váltott és komoly csalódás érte. Az együtt töltök évek nem múlnak el nyomtalanul, kialakul egy erős bizalmi kötődés, és ha úgy sikerült elbúcsúznotok egymástól, hogy mindenki békességben le tudta zárni a történteket, akkor ez lehet alapja az újrakezdésnek.

Realistaként azt mondanám, hogy a pasidnak elege lett a zsörtölődésből és valószínűleg felbukkant az utódod, aki arra késztette a Barátodat, hogy lépjen ....legalább volt annyira gerinces, hogy ezt magától kezdeményezte.

37F

2015. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!