Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor kezdjek aggódni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy21 kérdése:

Most akkor kezdjek aggódni és vegyem fel a nyúlcipőt, vagy van még értelme maradni?

Figyelt kérdés
másfél hónapja vagyok együtt egy sráccal,távkapcsolatban de minden héten találkozunk és akkor minimum a hétvégét egymásnál töltjük,alapból minden jó sokat nevetünk andalgunk bujunk meg ilyenek, ha rossz a kedvem próbál felvidítani ha összeveszünk akkor mindent megtesz hogy kiengeszteljen de ma este beszélgettünk és közölte hogy még nem szerelmes belém, és mikor azzal jöttem hogy akkor ami köztünk van az max barátság extrákkal akkor totál kikelt magából mert hogy ez nem igaz mert hogy vannak mélyebb érzései csak nem szerelmes...meg hogy ő a barátaival nem szokott összebújva aludni meg csak ugy összebujni...de én totál elbizonytalanodtam..lehet egy ilyen kapcsolatnak jövője?van értelme maradni?
2014. máj. 21. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
még később kialakulhat a komolyabb érzelem. vagy már most is szerelmes, csak nem meri bevallani
2014. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem szerelmes... csak nem veszi észre beszéld meg vele nyugi
2014. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én is nemrég keveredtem bele életem első normális kapcsolatába, és eleinte én sem éreztem azt, hogy szeretném a fiút... Nagyon meg is ijedtem, hogy talán velem van baj, de aztán egyik pillanatról a másikra teljesen ellepett a rózsaszín köd..

Szerintem felelőtlenség volt ezt mondani, főleg úgy, hogy összejöttél vele. A "barátság extrákkal" kifejezés az arra utalhat, hogy te csak kihasználod őt, és az érzéseit, és szórakozol... Ha nem így van, akkor ezt mondd meg neki, és kérj bocsánatot, ugyanis rosszul eshetett neki!

Tisztázz magadban mindent, gondold át, békülj ki az érzéseiddel, és azután dönts, hogy hogyan tovább.

2014. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ami fura hogy mindezek ellenére retteg attól hogy elhagyom mondván "túl jól érzi magát velem" most a beszélgetés után is ugy ment melozni hogy mire reggel hazaér bízik benne hogy itt leszek és hogy hétfőig maradok is... :S
2014. máj. 21. 23:30
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor meg nincs mitől tartanod
2014. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy ha még csupán másfél hónapja jártok csak, akkor miért veszekedtek egyáltalán? Én egy év alatt nem jutottam el arra a szintre, hogy veszekedjünk és rengeteg időt szoktunk együtt tölteni...
2014. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
annak lehet jelentősége hogy 2éve nem volt csaja csak 1-2éjszakás kalandok?
2014. máj. 22. 00:00
 8/9 anonim ***** válasza:
még kialakulhat
2014. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a biztatást..ma átbeszéltük és kiderült hogy csak fél bevallani/kimondani :)
2014. máj. 22. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!