Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdjek aggódni? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek aggódni? Miért nem akar szexelni?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunkban minden rendben van, nem szoktunk veszekedni, a szexuális igényünk is általában azonos. Kicsit talán én vagyok a kívánósabb, de hogy most minden nap helyett minden másnap van szex, az szerintem még bőven beleférős kategória.


De már múlt hét csütörtök óta nem volt szex, én hazautaztam a szüleimhez hétvégére, és alig vártam, többek között emiatt is, hogy visszajöjjek. Tudom, hogy időközben kiverte magának, tehát igénye volt rá. Tegnap jöttem vissza (együtt lakunk), és ma egész nap nyíltan kifejeztem a vágyaim, de nem igazán reagált rájuk. Azaz de, mondta, hogy nincs kedve.


Kezdjek aggódni? Milyen okai lehetnek, ha egy egészséges, szerelmes férfi nem kívánja a szexet?


Én 22 éves vagyok, a barátom 29.


Előre is köszönöm!


2015. márc. 2. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg:

- nem szerelmes már és nem kíván annyira

- elég volt neki, hogy magának megcsinálta

- fáradt volt

- valamin besértődött


Esetleg ha megbeszélnétek? Simán rákérdezel, nem felelelősségre vonóan, csak elmondva, hogy neked ez rosszul esik és szeretnéd megérteni Őt.

2015. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem sértődött meg valamiért?Magamból kiindulva kérdem.
2015. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem volt min megsértődnie. Különben sem egy sértődős típus, de most még csak oka se lenne rá.


Mondtam neki, hogy rosszul esik, olyan érzés, mintha nem kívánna, de mondta, hogy simán csak nincs kedve, most nem csak velem nem akar, mással se szeretne lefeküdni, ez nem azért van, mert nem kívánna (megnyugtató :D ). De ez nekem olyan elképzelhetetlen, én mindig akarok, és azt mondják a férfiakról, hogy ők is... És még én vagyok a rossz, hogy "erőltetem". Pedig csak folyamatosan tudatom vele, hogy nem vesztette el a lehetőséget mára...

2015. márc. 2. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:
tényleg furcsa, ha ki is verte.. bár az érkezésed előtt... de hát 29 évesen még akkor is belefér pár dolog.
2015. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!