Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszhetek ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek ennek a férfinak, ha nála otthon minden rendben?

Figyelt kérdés

28 éves,független nő vagyok.

A munkahelyen megismerkedtem még 1 éve 1 férfival,de csak úgy köszönőviszonyban voltunk idén februárig kb.

Azt tudni kell rólam,hogy egy kissé el voltam hízva,178 cm magasságomhoz 95 kg voltam,de még tavaly belefogtam az életmódváltásba,és már lassan 20 kg-ot ledobtam kajára odafigyeléssel,mozgással,és hát nagyon jól érzem magam,ez látszik is rajtam.

Szóval február óta jobban beszélget velem,meg együtt kávézunk olykor reggelente,ebédkor odajön hozzám,így együtt ebédelünk,nasizgatunk kicsit,meg amikor beszélgetünk,sokat érdeklődik felőlem.

Persze én is kérdezgetek ugyanúgy tőle,mert neki van egy kislánya,meg élettársa is,aztán van,hogy erről beszélgetünk.

Meg igazából szerintem ők jól megvannak a párjával,mert semmit nem mond róla sosem,ha beszél is,csak a kislányról,aki már 4 éves.

Nekem ez a férfi abszolút az ideálom,33 éves,nagyon magas,helyes,vicces,de az,hogy én belekavarjak más kapcsolatába,az kizárt,mert eddig sem tettem,ezután sem fogom.

Csak érdekes ez az egész helyzet,mert észreveszem,hogy sokszor úgy néz rám olyan másként,meg szeret velem lenni,érzem,mert én is vele.

Sosem írtunk egymásnak face-en,és egyik este kaptam tőle egy üzenetet ,hogy 'Jó éjt,puszi neked!Holnap találkozunk.'

Azóta is volt pár üzenetváltás,de csak ilyen,és hát egyre gyakrabban érzem,hogy valami van köztünk a levegőben,de nem mondja ki!

Ez pedig annyira elbizonytalanít!

Tetszhetek neki?

Ha jól megvannak a párjával,miért ilyen kedves csak velem?



2015. máj. 2. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert megakar dgni, úgy is lefekszel majd vele, elvárod hogy szakítson,viszont nem fog, majd minden férfit utálni fogsz miatta.
2015. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nincsenek meg olyan jól a párjával. Kérdezd meg, hogy a kedves élettársad nem zavarja hogy nekem írogatsz? Ne te legyél aki belerondít ebbe az egészbe. Ha veled incselkedik akkor szakítson a társával de ez így nem tisztességes. Te meg tudnál bízni egy olyan férfiben aki megcsalja a társát veled?
2015. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Komolyan kérdése ez?

Egyértelműen szexelni akar veled. Annyi ilyen munkahelyi kapcsolat van! A férfi általában magas, jóképű, vicces, mesebeli herceg apróbb hibával: feleség (élettárs), gyerekek. A feleséggel teeeermészetesen nem jó a kapcsolat meg blablabla. Csak éppen a kis hiszékeny szerető a szerető státuszában is marad.

Sok nő olyan buta, hogy hihetetlen. :)

2015. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!