Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szakítsak a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátommal? Nagyon nem akarom megbántani!

Figyelt kérdés
Kiszerettem a barátomból, nagyon sokat veszekszünk, a bizalom hiánya miatt (én rontottam el). Már nem tudom úgy szeretni, mint régen, de ő nagyon szeret és nem akarom, hogy fájjon neki! Mi a szakítás legkíméletesebb módja?:(

2015. máj. 3. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Legegyszerubb módja ha megbantod amivel nem tud mit kezdeni. Különben ígérne mindent hogy megvaltozik.


Mond azt neki hogy kicsi a farka neked több kell. Ennyi

2015. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mond hogy mert görbe a kuki
2015. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy megcsaltad..
2015. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hármas válaszoló, igen, ez a helyzet. De ő ezt tudja, azóta próbálgatjuk helyrehozni a kapcsolatot. Sikertelenül :/
2015. máj. 3. 08:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki, hogy a lányok nagy része azért nem ekkora csalfa, mint te, szóval ennél szinte csak jobban tud járni. Lehet, hogy szeret, de hogy egy sunyi lány helyett legyen lehetősége találni egy őszintét, aki ráadásul gondolkodik mielőtt mással kavarna, az azért elég magas labda :) És nyilván neki is ez minden vágya, ha csak nem erősen sub hajlamú,.
2015. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valami használható válasz esetleg?:)
2015. máj. 3. 09:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az 5. hozzászóló használható választ adott.


Te rontottad el, vállalnod kell érte a felelősséget... minden szakítás fájdalommal jár.

2015. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elég gagyi szakítós duma a "jobbat érdemelsz nálam". És nem ő szeretne szakítani, hanem én.
2015. máj. 3. 09:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez az igazság, ha te csaltad meg őt, jobbat érdemel nálad. És ő ezt még nem hiszi el, de majd rá fog jönni idővel, hogy jobb hogy vége lett. Csak előbb ki kell bőgnie magát. Nem tudsz fájdalom nélkül szakítani, viszont érdemes mihamarabb meglépni. Neked is jobb lesz, meg neki is, ha kiheverte.
2015. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
figyelj szerintem a legjobb mód ha rád haragszik meg mert akkor nem magát okolja ,pl megcsaltad és neked ez így már nem megy és nem szereted már szerintem ez nem olyan durva kiméletes
2015. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!