Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek folytatodhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek folytatodhat a kapcsolatunk? A barátommal 2 hete járunk és bevallotta hogy meg mindig nem tudta elfelejteni az voltbaratnojet es hogy nem akar megbantani engem es szeretné ha megtudnánk ezt beszélni .

Figyelt kérdés
Köpni nyelni nem tudtam mikor bejelenette , majd másnap irta smsbe hogy szeretné ha adnék neki 1hetet hogy gondolkodjon hogy mit szeretne... mondtam neki hogy szerintem is jó ötlet gondolja át ... de nem akarom elveszíteni őt és már most annyira hiányzik hogy beszelgessek vele pedig a ma reggel irta azt hogy időre van szüksége . Mit tegyek hogy hogy ne veszitsem el Őt?
2014. ápr. 2. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit nem tudsz tenni, ezt neki magában kell rendbe raknia, az ember érzéseit nem lehet manipulálni. Ráerőltetni pedig azt amit te szeretnél, nincs értelme. Várj türelemmel és reméld hogy rájön hogy mégiscsak ad a kapcsolatotoknak egy esélyt :)
2014. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a fenébe. ha melletted dönt, akkor is miért? mert nincs ló, jó a szamár is? vagy majd te elfeledteted vele a volt barátnőjét? én addig semmi esetre se kezdenék vele (és az helyében senkivel), amíg a volt barátnőjét nem tudja elfelejteni.
2014. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kolosszus22 ***** válasza:
Na látod, pont ez az egyik oka annak ami miatt nem érdemes új kapcsolatba kezdeni amíg ki nem hevertük az előzőt, ilyenkor jön az, hogy csak búfelejtő lesz a másikból, mint most belőled.
2014. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!