Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal már 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már 2 hónapja eggyütt vagyunk. De neki még ott a volt csaja akit azért nem dob ki, mert nem akarja megbántani. De viszont nem érez már iránta semmit. Mit csináljak? Mert nagyon megszerettem. Tanács?

Figyelt kérdés
Néha hazamegy, mert messze lakik és nagyon féltékeny vok hogy azt a másik lányt csókolgatja meg had ne mondjam.
2012. okt. 31. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nem kellett volna így belemenned a dologba. ezek után nem mondok semmit.
2012. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert te úgy gondolod, hogy majd dobni fogja?...


Egyem a szived, de naiv vagy. :D

2012. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Uuuuuristen ilyen van??Es a "volt" csaja rolad tud?? Mitgondolsz azzal bantana jobban ha kidobna vagy ezzel amit muveltek??Es milesz igy a folytatasban??Majd veled se szakit ha mar nem mukodik a dolog mert sajnal es akkor mar harman lesztek utana negyen,oten es igy tovabb??Ez nagyon abszurd helyzet,es nincs kizarva hogy az orodnal fogva vezetget a pasid!!
2012. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt az egészet magadnak köszönheted. Minek mentél bele egy ilyen kapcsolatba? És bevetted, hogy őt már nem szereti, csak sajnálatból van vele? Hát, ez klasszikus, és még mindig van, aki beveszi? Itt te leszel az, akit dobni fognak hamarosan.
2012. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én voltam olyan helyzetben, mint most a "barátod".

Együtt voltam a barátommal, de közben egy másik sráccal kezdtem randizgatni, (most az nem tartozik a kérdéshez, hogy mi okom volt erre.)

Tudod én is ezt mondtam a srácnak, mint neked ez a fiú, hogy nem akarom megbántani, nem érzek semmit...stb, és tudod ez igaz is volt. Aztán az a srác, akivel randiztunk néha, szóba hozta ezt, hogy végülis hogy tervezem a dolgokat vele... mert ő megérti, ha sok idő lezárni egy több éves kapcsolatot és szívesen vár is erre, de tudni szeretné, hogy mi lesz velünk... és ez a beszélgetés után én hazamentem és szakítottam.

Ha a srác téged akar, akkor dobja a csajt, elhiheted! Ha pedig nem teszi ezt meg, akkor baromira nem igaz ez, hogy a másik lány iránt nem érez semmi... gondolod, hogy a lány boldogságát a sajátja elé helyezné, hogy jaj szegényke nehogy megbántódjon? Ugyan...

2012. nov. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez hiba volt!Nem hiszem hogy azért nem dobja ki mert nem akarja megbántani inkább csak két vasat tart a tűzben!Jó lesz majd neki tartalékba ha szakítanátok vagy összevesznétek!Elhiszem hogy megszeretted de szerintem ez egy szélhámos és ha igazán szeretne téged akkor már rég szakított volna a barátnőjével!
2012. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!