Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szakítsak a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátommal? Nagyon nem akarom megbántani!

Figyelt kérdés
Kiszerettem a barátomból, nagyon sokat veszekszünk, a bizalom hiánya miatt (én rontottam el). Már nem tudom úgy szeretni, mint régen, de ő nagyon szeret és nem akarom, hogy fájjon neki! Mi a szakítás legkíméletesebb módja?:(

2015. máj. 3. 08:11
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nem tudod ugy elrendezni a szakítást hogy mind a két félnek jó legyen és ne essen rosszul valakinek. Alegfontosabb itt is az őszinteség de a határozottság is. Magadban is ki kell tartani amellett hogy te szakítani akarsz. És ha szeret menni fog utánad de tudnod kell nemet mondani neki. Rosszul fog esni ez igyaz de át kell esned ezen.

Nekem az exem 4 hónapig nem hagyott békén. de az első volt a legszörnyűbb. Lejött és benyomult. Nem értette hogy nem akarom látni. Nem bírta felfogni hogy vége van. De elegem lett és muszáj voltam megbántani mert nem értette meg , hogy már nem szeretem. És akkor kezdett leszéllni rólam. Mág a gyorsan felszedett b.nője is rámírt hogy a barátom megcsal és képes volt kamu beszélgetést írni abban a "reményben" h visszamegyek az exemhez.

Ugyhogy kösd fel az alsót mert ha nagyon akaratos az a személy akivel szakítani akarsz bármire képes. Sajnos ilyn is tud lenni az ember.

2015. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kérdező140 válasza:
Ha te rontottad el meg is kellene próbállnod helyre hozni. Ha pedig már nem tudsz segíteni a kapcsolatotokon akkor ülj le vele beszélni nézz a szemébe és mond: szerintem megromlott köztünk a kapcsolat állandóan veszekszünk én nem bírom ezt ez nem a te hibád hanem az enyém jobbat érdemelsz nálam.
2015. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!