Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járt már valaki így? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki így? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Fél éve megismerkedtem egy lánnyal. Ez az egész csak barátságnak indult, de érvénybe lépett az, amit eddig nem hittem el, hogy fiú és lány között nincs barátság. Elkezdtem iránta többet érezni, de attól félek, hogyha lépek, akkor elveszítem őt, mint barátot. Ti mit tennétek?


U.i.:Ez a beleszerettem dolog már azután volt, hogy barátok lettünk, tehát nem vártam a vallomással addig.



2015. máj. 3. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
megesik... én utasítottam már el barát srácot... de részemről maradhattunk volna barátok, de a srác nem bírta így... viszont nekem exem is van, akivel nagyon jó barátok vagyunk... szóval ez is csak két emberen múlik, mint minden... szerintem érdemes őszintének lenni...
2015. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
K...rva nagy barátok lehettek ha még ez sem mered vele megbeszélni!!!!!! Ő is nagyon figyelhet rád, ha ezt észre sem veszi... Két kis hülye!
2015. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg elmondani neki, hátha így érez ő is. A többi, hogy barátok vagy egy pár lesztek-e vagy esetleg elmúlik a barátság az már kérdéses. Álltalában ilyenkor a szerelmes fél nem bír barátságban maradni és ő vet véget annak. 16/L
2015. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki. Nekem is volt már ilyen. Nagyon beleszerettem a haveromba, a srác bevallota, hogy többent érez mint barátság és azóta (másfél éve) együtt vagyunk 18/L
2015. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne mondj neki semmit, csak kezd el másképp közeledni felé. Hadd szokja a helyzetet, hadd legyenek egy ideig kétségei, hadd tipródjon magában esténként, hogy vajon most mit akarhat ez a fiú? S.zóval hadd gondoljon rád minél többet
2015. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Szóval
2015. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!