Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 leszek egy hónapon belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 leszek egy hónapon belül de még soha nem jártam lánnyal, segítset?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok egy fél éve szűz de sajnos összejönni még nem jöttem idáig össze egy lánnyal se..

nem vagyok egy visszahúzódó típus , van hangom komoly vagyok de tudok laza is lenni.

18/f



2015. máj. 3. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs életkorhoz kötve a barátnő, én úgy tudom... Nem kell több adót fizetned, ha 18 éves korodig nem lesz.
2015. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de már egyfolytában zaklatnak barátok , ismerősök és családtagok azzal , hogy mikor lesz már ..

Gondolom nem értik mert nem rám vall , hogy határozatlan balfék lennék...

Multkor pl megkérdezték h meleg vagyok e hogy még nem volt barátnőm és ez nagyon szarul esett.

2015. máj. 3. 11:36
 3/7 SullaFelix89 ***** válasza:
Hár folyton azt kérdezgetik meleg van-e van ott más is, mint egy komoly barátnő hiánya.
2015. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor mond azt igen anya homi vagyok utána csend lesz...

senkinek semmi köze miért nincs párod

nincs és kész ez van hol van az előírva h folyamatosan lenni kell párodnak h boldog legyél és elégedett

utálom ezt az elvárást h egy nő csak akkor nő ha van párja

miért függ az én életem egy másik nemű embertől?

az jó ha egy olyan vlkivel vagy együtt aki folyamatosan aláz? inkább egyedül de boldogan

nem kell ennyire függni a párkapcsolatoktól!

2015. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok homokos egyáltalán.

A lányok iránt vonzódom , tudom és én egyedül nem vagyok boldog .

2015. máj. 3. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Erről beszélek.

Család, barátok, mindenki.

Elvárják tudat alatt, hogy legyen valakid, hogy jelenleg leginkább elfogadott társadalmi normák szerint élj, és ezért ne érezzék magukat rosszul emiatt.

Színtiszta konformitás.

2015. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, utolsó. A kérdezőt valószínűleg szeretik a hozzátartozói, és ezért fontos nekik a boldogsága. Ráadásul manapság már a csapból is a meleg téma folyik, és talán féltik is, hogy ő is "olyan". Én is akkor voltam nyugodt, amikor a csemetéimnek volt partnere. Ez így természetes.
2015. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!