Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom undorító módon nézegeti a csajokat?

Figyelt kérdés
Mindegy hol vagyunk, lehetünk egy étteremben vagy kávézóban, akkor a pincérnőt nézegeti, de nem olyan "egészséges" módon, hanem felfalja a szemével. Sőt még van, hogy be is jelenti, hogy milyen jó volt a nem tudom mije. Az utcán megfordul a csajok után. De ha felhozom, hogy ez már zavar, akkor még neki áll feljebb, mert szerinte ez normális. Az önbizalmam már nem tudom hol van az ilyen dolgai miatt.

2015. máj. 3. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami drasztikus módszer jöhet be, nem mondom hogy szakítani kell vele de egy pici mosolyszünet után talán rájönne hogy ha ezt így folytatja akár el is veszíthet
2015. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
49%
szakíts vele, én egy ilyen undorító emberrel nem tudnék együtt lenni. komolyan. mond meg neki hogy akkor dugjon velük.
2015. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd ott es keress egy normalis pasit. En biztos nem egetnem magam, ha velem van es egyutt jarunk akkor ne legyen ennyire bunko, velem egyszer csinalna meg egy fiu tobbszor en szoba se allnek vele.
2015. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

szakíts vele, mert nem fog megváltozni, ez meg így nem normális

nem is az hogy megnéz másokat, mert az tényleg természetes, de nem így kéne és főleg nem bejelenteni hogy neki mennyire tetszik az a lány

csak tovább fogja rombolni az önbizalmadat ha nem lépsz

2015. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja, még ő akar szakítani,mert szerinte gyerekes ez a viselkedés :(
2015. máj. 3. 18:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd te is a pasikat, véleményezd őket, hisz ez a természetes.
2015. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ti gypsek vagytok! nektek nem való pár kapcsolat miért kéne 1 ilyen piti dolgon szakítani? mond meg neki ha nem vagy vele úgy nézi a csajokat ahogy akarja! de ha 1ütt vagytok akkor ne néze mert zavar!
2015. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinüleg nem tudod vele megértetni, hogy ez téged zavar. (De nem is csodálom. Itt is azt irtad, hogy undorito modon nézegeti öket. Mitöl lenne az undorito? Téged zavar, nem fogadod el, helytelenited, nem ezt várod el töle, stb. Mindezek kifejezik a te véleményedet, de attol nem undorito. Probálj jobban fogalmazni. Talán megérti.)
2015. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 SweetLady ***** válasza:

dobd ki a p*csába...:D

én nem lacafacáztam volna :) az ilyen bújjon el jó messzire

2015. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hidd el, elég jól megfogalmaztam neki, hogy mi és miért zavar. Bár lehet, hogy ezt megmagyarázni sem kellene neki.
2015. máj. 3. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!