Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorito ember vagyok. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorito ember vagyok. Nagyon szegyenlem magam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Baratommal egy gimibe jarunk es szunetben csokoloztunk,es ket tanar is szolt,hogy ez nem iskolaba valo. (Csak kiabalva egy kicsit cifrabban:..es tudom hogy igazuk van es nagyon szegyenlem magam a tortentek miatt....ezek utan mit csinaljak hogy ne legyen tobb ilyen...vagy egyaltalan ne is erjunk egymashoz a baratommal a suliban? Kerlek segitsetek..vagy esetleg van valaki aki velem egy cipoben jar/jart? O mit tett? Elore is koszonom
2015. febr. 20. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
menjetek valami elhagyatottabb részre, és ott csináljátok nyugodtan.
2015. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy rövidebb csók szerintem még belefér, de azt is inkább nyelv nélkül.
2015. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért nem tragikus a helyzet.

Egyszerűen moderáljátok magatokat, és kész.

Szerintem senki nem haragszik rátok, csak megkaptátok az eligazítást.

2015. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a barátnőm nem bírt magával, óra előtt rám vetette magát a tömegben, kb. tíz tanár és 300 diák előtt. Nem tudtam lerázni magamról, mondtam, hogy hagyja abba, de már késő volt. 5-6 másodperc elteltével a tanár eltépett minket egymástól, majd elhordott mindennek a diákok szeme láttára, közölte, hogy csak azért mert kövér vagyok és végre egy lány legalább hozzám ér, még nem kellene felvágni vele, és bezavart a terembe, míg a többiek csak nevettek.


Én azóta bárhol is vagyok akármelyik párommal, nyilvános helyen, tömegben képtelen vagyok kézfogásnál többre. Ne adj esélyt arra, hogy esetleg te is így éld meg, inkább vonuljatok félre, ha nem csak puszi-puszit akartok.

2015. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én azt tettem hogy magasról leszartam. Akkor csináltuk amikor épp nem látták.
2015. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mind a ketten életképtelenek vagytok... Nehogy már ezen fenn akadj hogy a tanár rátok szólt egy csók miatt, az a tanár is egy genny láda lehet... 20F ;)
2015. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Koleszos voltam és 15 évesen az aulában csókoloztam (tényleg csak nagyon röviden) az első barátommal, később az egyik nevelőtanár mondta,hogy ezt azért nem kellene nyílvánosan,mert a többi fiú le fog nézni és nem akarnak majd semmit se tőlem. -.- ilyen hülyeséget, kiment a szobából és jól kiröhögtük a szobatársakkal :)
2015. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!