Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyen esetben hogy ne gondolja...

Ilyen esetben hogy ne gondoljak a szüleimre?

Figyelt kérdés
elegem van mindenből és meg akarok halni annyira elrontottam mindent és annyira nehéz minden hogy nem bírom és nem is akarom birni tovább de ha "feladom" a szüleim is bele halnának . Mit tegyek hogy ne gondoljak rájuk ilyenkor? 16/L

#szülők.¸öngyilkosság
2015. ápr. 28. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az a minden, amit elrontottál? Mindent ki lehet javítani, meg lehet oldani, nem szabad feladni.

Attól, hogy Te nem gondolsz a szüleidre, és véget vetsz az életednek, ők még itt maradnak majd, és azon fogják rágni magukat életük végéig, hogy mit ronthattak el.

Esetleg beszélgess velük a dolgaidról, lehet, hogy máshogy látnád a dolgokat és tudnának segíteni.

Fel a fejjel, csajszi! :)

2015. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
beszélgessek a szüleimmel? ez vicces, soha nem beszélgettünk max ennyi "hogy vagy? jól" és nem is áll szándékomban velük beszélni mert az egyik alkoholista a másikra meg én neheztelek
2015. ápr. 28. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, akkor beszélgess velem, találunk megoldást!
2015. ápr. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is meg akartam halni 17 évesen és én is csak a szüleim miatt nem tettem semmit ! de nem is bántam meg !! rá 2 hónapra semmi bajom nem volt ! vissza gondolva csak nevetni tudok rajta hogy milyen apróságokon kattogtam !! a legfontosabb szabálya az életnek hogy : az élet mindig nehéz volt, és mindig is nehéz lesz !! ha ezt az alap igazságot el fogadjuk akkor minden könnyebben megy !! :)
2015. ápr. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!