Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a barátotok nem érdeklődne ebben az esetben? Többi lent

Figyelt kérdés

Volt egy műtétem tegnap délelőtt. Miután felébredtem az altatásból, írtam a barátomnak, hogy vége, de annyit reagált csak, hogy "ok". Erre megkérdeztem érdekli e milyen volt a műtét. Mondta hogy igen, leírtam, majd írt egy smileyt. Egész délután nem írt, a haverjaival volt, ami rendben van, de meg sem kérdezte hogy vagyok... Mikor este megmondtam neki hogy ez nekem rosszul esett, akkor felhúzta magát, hogy minek aggódjon, ha leirtam mi volt a műtéten és semmi gond nem volt és közölte hogy "ne basszál fel". Ezt meglátta anya, illetve azt, hogy sírok, és kiakadt, aztán a tudtom nélkül felhívta a barátomat, hogy ugyan nem panaszkodom, de sírok a fájdalomtól és esetleg mutathatna valami érdeklődést és együttérzést. A barátom azóta sem kérdezett semmit, ha írok, akkor válaszol, de nagyon flegma.. Jogosan esik ez rosszul? Mit tegyek most?

(1 éves kapcsolatról beszélünk)

17/L, 18/F


2015. ápr. 29. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jogos, hogy rosszul esik. Az lenne a minimum, hogy megkérdezi, hogy vagy.

Viszont lehet, hogy valami van a háttérben. Nem volt valami konfliktus köztetek?

2015. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Simán félreérthetett. :D azt a ˇvégeˇ-t simán máshogy is érthette
2015. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Semmi. Hétfőn még minden rendben volt, estig együtt voltunk. Másnap a műtét előtt felhívtam, akkor sem volt semmi, vagyis nem éreztem.
2015. ápr. 29. 14:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is sírnék... De lehet nem mondanek semmit, szep csendben hagynám hogy eltűnjön, mert szerintem nem érdekled különösebben. :( Sajnálom! Gyógyulást!
2015. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Jázi :) ***** válasza:
100%

Nekem is rosszul esne, de egy év alatt kiismerhetted volna.

Esetleg abban az esetben lehetne ilyen, ha a műtéted az ő életét is befolyásolja. Gondolok itt az abortuszra. Akkor megérteném,hogy befordult vagy valami.

2015. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Nos ez az ember nem a párod, és ideje lenne ezt felfognod!

Nincsen olyan, hogy szereted, mert ez eddig rendben is van, de ő ezt egyáltalán nem viszonozza. Szóval azt kell mondjam egy hulladék kapcsolatod van, ahol egyáltalán nem vagy szeretve!

Amikor bekerültem a kórházba az akkori barátnőm (aki mellesleg 10 éve a feleségem is már) akivel nem egészen 2 hónapja jártunk ott ült az ágyam mellett! És meló után jött be a kórházba!

EZ a normális ami ő tett, és nem az amit a "barátod".

A hűség, és ragaszkodás EZ! Semmi keresnivalója nincsen melletted!

2015. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azt írtam pontosan, hogy "végeztem, mindjárt hazaérek". Szóval

Nem érthette félre:/

2015. ápr. 29. 14:09
 8/13 Beviz Elek ***** válasza:
Emiatt fölösleges volt kérdést kiírni. Mindenki kudja hogy mi a helyes...
2015. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se írj most neki egy darabig, várd meg míg Ő keres. Nehéz lesz, de jobb így.
2015. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyrész írod, hogy írásban adtad tudtára, hogy vége, meg leírtál mindent a műtétről. Akkor mégis mit vártál, hogy fog reagálni? Főleg azok után, hogy anyukád meg beleüti az orrát és felhívja. EZ baromira nem az ő dolga lett volna. Ha vége és kidobtad, hagyd békén. Úgysem lesztek már "barátok".
2015. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!