Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 10év után mivel tudnám feldobn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10év után mivel tudnám feldobni a párkapcsolatomat? Többi lent.

Figyelt kérdés
Alapvetően elég szégyenlős vagyok, de nyitott vagyok bármire amit a párom szeretne. Mostanában elég ritkán nyúl hozzám, a sok munka, meg az évek nem tettek túl jót a szexuális életünknek.Szeretném újra lázba hozni, szükségem van rá, hogy érezzem kíván. Lehet hogy már nem lesz olyan minden mint az elején(sőt biztos), de kicsit mégis jó lenne vissza hozni a dolgokat. Fiatalok vagyunk, ezért meg mindenképp fontos. 26/L

2015. máj. 4. 11:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jó a párom a változtatásban, neki jó így ahogy van, már sokszor beszéltünk erről/vitatkoztunk. Magamon is kellene változtatnom tényleg, hogy nem szégyenlősködöm, de félek a szülés/terhesség örök nyomai miatt, hogy végképp elundorodna tőlem, miután a mellemre ilyet mondott. Sose biztatott, hogy ne szégyelljem magam. Arra sem emlékszem mikor mondta volna hogy szép lennék. Jó ezt az elején is tudtam hogy nem annyira az a fajta aki bókokkal fog megfojtani, de akkor legalább éreztem hogy tetszem neki, kíván. Így elég nehéz dolgom van egyedül....
2015. máj. 4. 12:32
 12/16 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járok én is (férfiként). Szexuális vágyat nem érzek a párom iránt. Ha sikerült megoldanotok, a működő tippeket megoszthatnád velünk:)
2015. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De miért nem érzel?Nem tetszik?itt őszintén megírhatod. Ezek szerint szereted azért, mert nem hagyod el másért. Szerintem ugyan abba vagytok párommal. Ő felőle is érzem, hogy szeret, de mintha nem kívánna...
2015. máj. 4. 13:51
 14/16 anonim ***** válasza:

#12-es

Más nő fel tudna izgatni?

Ne gondolj a félrelépésre. Ha egy szexi kolléganő vagy ismerős próbálkozna nálad, menne?

HA igen akkor azt kell mondjam, nálatok a szexuális izgalom kifújt. Lehet trükközni, de az ember másfél két év alatt kihűl. Addig tart a nagy szerelem, és a szexuális izgalom. Ez az az idő amíg ugyanaz a partner képes a jelenlétével, vagy a vele való szexel annyi endorfint felszabadítani, hogy a szervezetednek elég. Aztán már nem lesz elegendő és több kell, és ilyenkor válnak izgalmassá az "új" nők. Sajnos ez normális, és nem nagyon van rá orvosság.

Esetleg a nyitott házasság, vagy a közös többes örömök, akár baráti párossal kár swinger klubban.

2015. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani miért van ez, ennyi idő után nincs spontaneitás, az ember nem tudom hogy képes évtizedekig ugyanarra a nőre vágyni. Azt elhiszem hogy szeretjük a párunkat, de a vágy az más. A vágy nem egy logikus dolog. Csak azért nem tudsz vágyni rá mert jó ember, megbízol benne, szereted vele tölteni az időt. A vágy mintha egyszerűen elmúlna...
2015. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#14-es jól mondta. A szerelem elmúlik. Hogy mi marad utána, az az adott pár hozzáállásától függ. Ha ápolják a kapcsolatot, ha tesznek érte napi szinten, hosszú évtizedekig tartó gyönyört adhat, ha hátradőlnek, karbatett kézzel, végképp elvész minden varázs. De ez mindkét félnek tudnia kell, és mindkét félnek egyformán tenni kell érte.

Sokan (bevallom, én is) csak a második házasságuk során eszmélnek rá erre, vigyázz, kérdező, te ne járj így. Olvastasd el ezt az oldalt a férjeddel, talán elég lesz ahhoz, hogy észbe kapjon.

2015. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!