Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám a második párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám a második párkapcsolatomat akarja tönkretenni a beteges aggódással. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kiakad azon, hogy 2-3 órával később tervezek hazajönni, mert a barátommal találkozom, akit amúgy is ritkán látok. Mindketten egyetemisták vagyunk, tehát nem gyerekek. Legjobb esetben is heti 3 napon tudunk találkozni, pár órára, ami elég kevés egy kapcsolat szempontjából, legalábbis az én megítélésem szerint.


Mit tehetnék, hogy békén hagyjon és ne szóljon bele a szerelmi életembe? Én értem, hogy aggódik, de ez már túlzás.


2015. márc. 25. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
szerintem kábítószerezz
2015. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Akkor dugjatok nálad. Édesanyád is megnyugszik, mert tudja hogy ott vagy a másik szobában. ;)
2015. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Paszt mek egjes!!!4444##
2015. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem a dugásról van szó. Látszik, mennyit jelent neked is a kapcsolat szó.
2015. márc. 25. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
hármas pls
2015. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sz*rd le. Felnőtt ember vagy ne foglalkozz vele. Ha tettekkel nem tesz keresztbe akkor nincs min aggódni. Ha csak szóban idegesít meg ilyenek akkor hallgatsd meg legyints egyet és ne foglalkozz vele
2015. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!