Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
A lány ebben az évben jött az osztályomba Svájcból. Már az első naptól kezdve odamentem hozzá, befogadtam, segítettem neki amikor szüksége volt rá stb... Egy kis idő után barátok is lettünk. Mivel minden nap találkozok vele sokat szoktunk beszélgetni és együtt lenni. Pár hónapja szinte valahányszor meglát mindig mosolyog, még akkor is amikor beszélgetünk :). A beszélgetéseink közbe mindig célozgatok arra, hogy szerelmes vagyok belé. Mostanában sokat kérdezget tőlem. Pl: Van-e barátnőm vagy ha nincs akkor mikor volt?, Szeretem-e ha a lányok sminkelik magukat?, Tetszik-e valaki és ha igen akkor a sulinkba jár? és így tovább. Amikor épp készültem arra, hogy elmondjam neki holnap rám írt Facebookon. Kérdezgetett még pár személyes dolgot aztán pedig leírta, hogy neki van barátja. Ezzel elbátortalanított attól, hogy elmondjam neki. Az a furcsa, hogy ezek után is még mindig mosolyog, közel jön hozzám és beszélget velem. Szerintetek, hogy mondjam el neki, hogy mit érzek?

2015. máj. 4. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallod...elvileg valami lóg a két lábad között...jé akkor te egy pasi vagy...akkor állj a sarkadja, és szemtől szembe mond meg neki.
2015. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha van barátja és így viselkedik vele, akkor kicsit önző módon udvaroltat magának, mert jól esik neki, hogy tetszik neked. Ha utaltál rá, akkor szerintem sejti, hogy mit érzel. Ha megmondta, hogy van barátja, lehet, hogy azért tette, hogy jelezze, nincs nála esélyed. Ekkor meg minek megmondani neki? Most neki ez nagyon kényelmes, hogy van egy barátja, meg te, aki legyezgeted a hiúságát. Kicsit hanyagold, ne legyél annyira kéznél. Hagyd, hadd gondolkozzon rajta, hogy te vagy a barátja a fontosabb. Hátha rájön, hogy veled jobb, és akkor ő is pedálozik kicsit érted. Ha ez nem történik meg, akkor figyelj másra.
2015. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* Hát, ha van barátja és így viselkedik veled
2015. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De most meg szegény gyerek mit gyötrődjön rajta...elmondja, MEGKÖNNYEBBÜL, aztán fel is út, le is út...
2015. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!