Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én szeretem, ő engem nem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretem, ő engem nem. Mit kéne tennem, illetve mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, szeretem már régóta. Távkapcsolatban van és ezért, nem akar szerintem velem összejönni. De úgy van vele, hogy nem akarja, hogy eltűnjek az életéből már. Gyakran találkozok vele, míg akivel együtt van vele elég ritkán és ez idegesít. Minden nap lejátszódik a fejemben többször, hogy hagynom kéne, és úgy érzem meg fogok őrülni. :/

2015. máj. 5. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, hagynod kellene. Ha szeretné, hogy legyen köztetek valami komolyabb már váltott volna.
2015. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Van barátja. Ne avatkozz közbe ha ők boldogak. Valószínű ő barátként tekint rád. Nehéz ezt elfogadni de muszaly
2015. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor, miért nem akarja, hogy elmenjek, eltávolodjak tőle? Néha úgy érzem ez valami ilyen: Se velem, se nélkülem.
2015. máj. 5. 19:21
 4/6 anonim válasza:

Aterzem a fajdalmadat :C

En is ilyen helyzetben vagyok mar vagy 3 eve szenvedek :)

Szerintem menekulj amig tudsz :p

En mar nagyjabol bediliztem ettol...xD Nem tudok aludni,mindig ra gondolok,eltanulobol troger stb T.T

2015. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalat! Ahogy mondták előttem. Menekülj! Nem akar téged sem elveszteni. El ne hidd!
2015. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos, pedig ha te egy helyen laksz vele, akkor bizony nálad az előny!

Csak szemléltetésképpen: [link]

2015. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!