Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha megtudta, hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudta, hogy többet érzek is lehet barátság még?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom akibe élelmben először ( hosszú lesz de kérlek olvasd el és segíts :) )szerelmes lettem kb fél éve mikor megismerkedtünk.Kb 5 napja ittunk picit a rákérdezett spontán ,hogy én amúgy többet érzek mint barátság s akkor elmondtam neki hisz nem akartam hazudni pedig tudtam ,hogy ő csak barátként kezel.

Azt kell tudni róla ,hogy 17,5 éves s még nem volt kapcsolata mert egyszerüen nem igényli ergó nem érzett még soha erőssebb vonzalmat ,mondta ,hogy nálunk is csak a szikra hiányzik.

Még múlt héten mondta ,hogy én vagyok az egyetlen aki mellett önmaga tud lenni meg mióta ismer egyzerüen nem érzi már magát egyedül. szóval elég sokat jelentek neki.

Itt most nem az a kérdés ,hogy "jaj ugye több lesz meg stb.." hanem ,hogy megmarad a barátság,s mit tehetek ennek érdekében mert én tudom tobábbra is úgy kezelni de vajon ő? Kérlek segítsetek mi a tapasztalatotok? 17,5/L



2015. máj. 6. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
öt nap ivás után ugy érzed, hogy ő az igazi... Jól értem? ...
2015. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kicsit elirtam :) nem fél éve szeretem és öt napja volt ,hogy ittunk picit mert buli volt s akkor megkérdezte ,hogy érzek
2015. máj. 6. 18:35
 3/6 anonim válasza:
Első szövegértés 1. Kérdésre válaszolva, hát ha nem mondtad konkrétan hogy szereted, akkor még talán ugyanolyan marad a barátság.
2015. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Részéről ugyanolyan marad,de figyelni fogja,hogy a te hozzá állásod változik e.
2015. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
s ha tudja ,hogy szeretem?
2015. máj. 6. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 18:37

azért kérdeztem vissza te gyökér -.-" fáradt vagyok meló után... :)

2015. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!