Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te szakítanál a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítanál a helyemben?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve tartó boldog kapcsolatban vagyok. (én lány, 19 ő fiú, 20) A legjobb barátom pár hónapja egy fiú, aki megmutatta nekem, hogy talán nem a jelenlegi párom az igazi. Nem a barátommal jönnék össze, csak látom, hogy milyen az, amikor megtalálod a lelki társadat. Benne megtaláltam. És megfogamt bennem a gondolat, hogy ha vele jobban kiteljesedhetek, akkor ki is az igazi?

Az egészben az az ellentmondás, hogy a páromat tiszta szívemből szeretem, és megbízom benne, de valamiért mègis azt érzem, hogy mellette nem tudok kiteljesedni érzelmi téren. A fiút, aki miatt ezt érzem, pedig nem ismerem, csak kb fél éve.


Feladnátok a kapcsolatot, ha nem éreznétek magatokat teljesen elégedettnek azzal, ami van?

Kérlek segítsetek, ti mit tennétek?



2015. máj. 5. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Nincs igazi. Nem létezik nagy Ő. Ne álltasd magad.


Beszélj a pároddal. Mondd meg neki, hogy nem tuti, te többet/mást akarsz. Lelki társad pedig lehet barát mellett.

2015. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
csak a buszon 2 csajra hittem hogy az igazi :D
2015. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tuti nem a másik sráccal szeretnél kavarni?
2015. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ugyanebben a helyzetben vagyok. Nem tudom mit tegyek... Ha nem érzed teljesnek a kapcsolatot, nem találtál szellemi partneredre, lelki társadra a barátodban, szerintem add fel. Talán én is így teszek...talán.
2015. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3, nem tuti, össze vagyok zavarodva.. de azért adtam még egy esélyt a kapcsolatunknak.
2015. máj. 5. 23:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ezt így érzed és megfogalmazódott benned akkor valóban gond lehet.Ha a szerelmet hiányolod a kapcsolatotokból akkor emiatt szerintem ne szakíts,mert az mulandó.De ez is emberenként változó,hogy kinek mi a fontos egy kapcsolatban.Én tapasztalatból,így 40 felett már így gondolom.

Egy erős szeretet,bizalmi kapcsolat számomra több mint a rózsaszín köd ami idővel elszáll.

Így ismeretlenül nehéz tanácsot adni,de úgyis tudni fogod,hogy mit tegyél ha eljön az az idő.

2015. máj. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted hogy adtál mé. Egy esélyt. Lehet higy ha a másik sráccal is 3 éve lennél együtt 3 éve hasonlóan éreznél...
2015. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ugyanezekre jutottam én is. és együttes erővel megpróbáljuk visszahozni azokat a dolgokat, amik esetleg hiányzak. ha tényleg nem megy, akkor legalább az is kiderül hamar..
2015. máj. 6. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb szakítás lesz a vége. A barátod megmutatta, hogy a szerelemben minden emberrel más fokozatot lehet elérni. Tudom,, azt hiszed, szerelmes vagy a párodba. Mert a szerelmet előrefelé éljük, és hátrafelé ítéljük. Amíg benne vagyunk, nem tudjuk lemérni a mélységét, mert mindegyikről azt hisszük, az az igazi, az egyetlen az örök. Aztán amikor elmúlt, rájövünk, hogy múló és felejthető momentum volt csupán az életünkben.

Én a saját gyerekeimet is mindig arra biztattam, (s én is így éltem), hogy keressenek, kutassanak, tapasztaljanak, ismerkedjenek és tanuljanak. Nekem nagyon bejött, és úgy tűnik, a csemetéim is megtalálták a boldog élet titkát.

Én fiatalon nem voltam ilyen okos, és szülőm se volt, aki ezt elmagyarázta volna nekem. Be is csúszott egy elhibázott házasság, mert bár sokáig kerestem az igazit, egy idő után elhittem, hogy nem létezik, és megelégedtem a félmegoldással. Nem szabad, fiatalok! Éljetek és keressétek meg Ő-t.

2015. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!