Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagytam a barátomat, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a barátomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal mert nem szerettem. Persze nem ezzel álltam neki elő, hogy nem szeretem, hanem hogy folyton veszekedünk és elegem van. A kapcsolat végére már majdnem hogy undorodtam tőle. Viszont most meg hiányzik. Mindvégig azon voltam hogy beleszeressek de nem tudtam :( 3 hónapot voltunk együtt. Ő nagyon szeret. Bele lehet úgy szeretni egy emberbe hogy hiányzik? Mert én visszamennék hozzá ha éreznék akár egy kis érzelmet is iránta, a "szünet" alatt, mert tényleg imád, nem csalna meg és fontos vagyok neki, nem olyan mint a mai fiúk többsége. 18/N

2015. máj. 6. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

én már rég kidobtam volna és bánatomban lefeküdtem volna velem

17/F

2015. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
csak megszokásból hiányzik... az utolsó mondatodat pedig nem is minősíteném
2015. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
LEL LOL
2015. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat már légyszi :(
2015. máj. 6. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor addig olvasd el még egyszer a második választ
2015. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd a másodikat.
2015. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolatba nem volt jó és "undorodtál tőle" akkor ha visszamennél hozzá újra előjönnének ezek az érzések
2015. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!