Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mikor múlik el ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor múlik el ez az érzés?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok már nemsokára 17. Volt egy barátnőm, akivel augusztus elején jöttünk össze és szeptember végén szakítottunk (újra bele szerette a volt barátjába) Na ja… Nagyon kevés ideig jártunk nem volt 2 hónap sem… De mégis… Május van…. És nem tudok egy lanyra sem ranézni… Próbálkoztam másokkal. Sok nővel voltam de semmi, 8 hónapja vége és azóta nem láttam az arcát csak kb 2x mert eljöttünk egymás mellett a városban. Ő azóta is együtt van azzal a pasival. Ilyen téren örülök hogy legalább nem egy futókaland miatt szakított velem. De akkor is… Képtelen vagyok elfejteni. Majdnem minden éjjel vele álmodok. Az összes képet 1 hónappal a szakítás után kitöröltem vele. Minden üzenet telefonszám kitörölve, facről le van tiltva. 7 hónapja egy mukkot nem beszltünk, és nem.. nem tudom elfejteni. És nem érzek valami iránta vagy hiányzik, szerelmes vagyok. Ami a legrosszabb nem tudom szeretett e valaha. Valószínűleg csak egy fellángolás voltam neki. De amíg nekem nem telik el úgy óra hogy ne gondoljak rá vajon én eszébe jutok? Mindent ami hozzá köt elégettem. A szakítás után vissza akarta adni a cuccaimat ami nála maradt de mondtam inkább dobja ki. Tényleg minden emléket kidobtam róla. De mindig felkiáltom a nevét ha csak egy kicsit hasonló lányt látok. Minden olyan busz amivel hozzá jártam szenvedést okoz mikor meglátom. Mindenről ő jut eszembe… Tényleg nevetségesen kevés volt ez a közel 2 hónap én tudom. És valószínűleg 13 éves a felfogásom. De nem tudok mit tenni. Szerintetek beszéljek vele? Ha nem is azért hogy újra próbálkozzak, de jobb lenen ha elmesélném neki mit érezek és megpróbálnék a barátja lenni vagy ettől csak rosszabb lesz? Mert úgy érzem, ha 8 hónap alatt nem javult semmi, akkor 9-10 vagy 2 év alatt miért változna barmi?

2015. máj. 6. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tünik a részedről ez szerelem volt első látásra,mert biztos nem szép lassan alakult ki. És nem .Nem fog elmúlni 8-10 hónap alatt. minimum 3 év lesz mire azt veszed észre,hogy már nem gondolsz rá naponta sem. Szép lassan elmúlik.
2015. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen.... Egy barátnőm mutatott be neki... és egyből bele szerettem pedig nem is ismertem.. 3. randi mar jartunk :/ és ezt 1 hét leforgása alatt
2015. máj. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!