Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nálatok tényleg úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok tényleg úgy van, hogy szinte pár nap után beleestek egy lányba, de aztán nagyon hamar el is múlik ez az érzés?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok mik a tapasztalatok
2014. júl. 17. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

14 évesen szerelmes voltam...összejöttünk, 28 napig jártam a lánnyal utána 7 év depresszió...nem tudom a szerelmi bánat hol váltott magányba...


21F

2014. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pár nap? akár már az első percben is...hááát az változó, van úgy hogy még több hónap után is, dúl az érzés bennem...:(
2014. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha van ilyen igen. "Hirtelen felindulásból" beleszeretek, aztán ahogy kezdem egyre jobban megismerni, rájövök, hogy nem is ilyennek képzeltem, és elvesztem az érdeklődésemet iránta. Persze vannak kivételes esetek.
2014. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A külseje tetszik meg elsőre.

Utána rájövök, hogy csak egy kifestett és szép ruhába öltöztetett marionett baba, nulla egyéniséggel, intelligenciával vagy uniszex hobbival.

2014. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én legutoljára 2 nap alatt beleszerettem egy lányba.

15 nap után jelentettük be hivatalosan hogy járunk, és pont ma van 2 hónapja hogy járunk, és amilyen érzés bennem van, nem akarom soha se hogy elmúljon :)

Nagyon nagyon Szeretem, és az életem is kockára tenném azért hogy boldog Ő lehessen :)


21/F

2014. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első látásra beleszeretek minden szép lányba/nőbe....

és igen igen hamar el is múlik, de persze vannak olyan egyéniségek akik több év elteltével ismét vissza-visszatérnek

2014. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!