Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha nagyon idegesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumikacsaszerzetes kérdése:

Fiúk! Ha nagyon idegesek vagytok és szomorúk valamint ennek fejében még el is sírjátok magatokat (társaságban) pl:osztályközösség Akkor hogyan fogadjátok a vigasztaló szavakat vagy gesztusokat? Jobb ha inkább békén hagynak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem szoktam sírni...
2015. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sem, az összes gyökér visszaél azzal, ha tudják, hogy mivel lehet megbántani.
2015. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
S mi van ha megtörténne? Örülnétek ha vigasztalnának?
2015. máj. 6. 21:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Mások előtt nem szabad ilyet csinálni. El kell vonulni. Aki rendes az úgyis utánadmegy.
2015. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha véletlenül elkezdenék sírni, maximum a legjobb haveromat érdekelné..a többieknek ez vagy közömbös, vagy vicces..
2015. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyet csinálni tényleg. Az ember egy undorító lény, kihasznál. Szerintem jobb a békén hagyás, már kifejtettem egyszer itt, hogy miért, de nem írom le megint.
2015. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem is emlékszek arra, hogy utoljára mikor sírtam egyáltalán, szóval ha ilyesmi megtörténne velem ráadásul nyilvános helyen, akkor biztos annyira magam alatt lennék, hogy a legjobb az lenne, ha senki sem szólna hozzám.
2015. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem nem lehet megvigasztalni.
2015. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
el se tudom képzelni, h sok ember előtt sírjak, felnőtt korom óta sztem kétszer sírtam egy-egy személy előtt, egyik egy haláleset, másik egy szakítás. Mi miatt voltál ki, h mindenki előtt sírtál?
2015. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem rollam van szó, hanem egy fiú osztálytársamról. Mondjuk úgy hogy az egyik tanár akasztottak ki... jogosan akadt ki. Szerintem nem csak ezért tört meg. Mindenesetre legszivesebben megöleltem volna de mivel nem reagált semmire békén hagytam. Hagytam hogy lenyugodjon. Igy visszamenöle sem tervezek rákérdezni, nehogy felzaklassam.
2015. máj. 6. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!