Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hany evesek voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hany evesek voltatok amikor eloszor jartatok valakivel?

Figyelt kérdés

Az osztalyomban hallottam hogy olyan sztorik vannak, hogy bizonyos emberek jartak valakivel. Amikor meghallottam majdnem sokkot kaptam. Szerintem ez meg tul koriai. szerintetek?

12/L

elore is koszi a valszokat



2013. febr. 1. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Még várakozom. :D 18/L
2013. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem 11 évesen ovlt elsö barátnöm de ott volt egy vagy két csók és ennyi tartott 4 hónapig. Utána 17 éves kotomtöl folyamatosan van szitne csak változnak a szereplők mint a Barátok köztben. :D
2013. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én 13 éves voltam, nem tartott sokáig, és leginkább annyiból állt, hogy fogtuk egymás kezét, de volt pár csók is.
2013. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit értesz járás alatt.

Nekem már az oviban volt egy szerelmem. Egyfolytában mondogattuk egymásnak, hogy ha nagyok leszünk összeházasodunk, és a szüneteken mindig együtt játszottunk. Ezzel kimerült nálunk a járás fogalma. Nem volt sem csók, sem szex, semmi más extra. Néha megfogtuk egymás kezét.

2013. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

16 éves. Ő volt az első szerelmem. Több, mint 2 évig tartott. Minden téren ő volt az első fiú az életemben. Nem szerettem soha elkapkodni a dolgokat, a fiúk terén sem, és így nagyon kellemes emlékeket őrzök. Azóta is vele együtt 3 fiú volt az életemben, mindegyikkel több, mint 2 évig jártam. A jelenlegivel már 4 éve együtt vagyok, és még mindig szeretjük egymást.

Büszke vagyok rá, hogy rám nem mutogathatnak az utcán (sok ismerősömmel ellentétben), hogy "Nézd, azt a csajt is megdugtam!"

Lányok, legyen bennetek tartás! Az igazi férfiaknak nem kell olyan lány, aki előtte a fél városnak megvolt. Érdemes várni!


Egy 24 éves lány.

2013. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szia én 13 voltam de az nem volt semmi csak ilyen ismerkedés szinte
2013. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Még 22 éves koromra sem jártam senkivel.

22/f

2013. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14 voltam. Még bőven ráérsz vele. :)
2013. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

16/L vagyok, még nem volt, de nem zavar :D

Addig örülj, amíg csak azt hallod, hogy járnak. Vagy amíg csak hallod, de nem látod.

2013. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

18 voltam :)

L

2013. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!