Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lesz ez jobb osztály közösség?

Lesz ez jobb osztály közösség?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ti éreztetek e már igy, vagy sokan így éreznek de most vagyok 9 es és valahogy nem akar kislakulni jó osztály közösség nálunk. Focists odztályom van nem sokan vannak 5–6 an de valahogy menőbbnek érzik magukat nálunk szerintem de olyan rossz hogy nem lehet őszintén beszélni mert kiröhögnek vagy mindig kicikiznek valakit. Szerintem ha már egy jó középiskolába járunk szerintem nem kellene ennyire "gyerekesnek" lenniük nem? Neketek mi a véleményetek? És én nem nagyon tartozom a menők közé de a "lúzerek" közé sem. Még sosem hallottam rólam megjegyzést vagy a barátnőmről de volt akit kibeszéltek jó mondjuk hol nam szokták kibeszélni sz embereket sajnos de nem tudom meg volt már két verekedés is az osztályon belül ellentétes neműrk között és szerintem ez elég durva. Meg hogy lenézik azt aki rendesen tanul de persze mikor segíteni kell csak akkor jók nektek mi a véleményetek? Minden isztályban van ilyen és én reagálom tul?

2015. márc. 5. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

off:

neked nem húzza alá a helyesírás ellenőrző ha kiírsz ide valamit?


kérdésre válasz:

minden osztályba megy a kibeszélés, egymás megalázása, stb

főleg 9.-be mert még gyerekek vagytok..

2015. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a pár év gáz lesz.. Próbálj meg találni egy barátot és legyél vele amíg tudsz,mert lehet hogy elhagy :"""(((((na ha majd egyszer otthagy téged a szarban egyedül akkor aggódj. Addig nincs mitől felned
2015. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak rosszabb lesz sajnos. Tapasztalat.
2015. ápr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!