Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Külföldi munka vagy maradjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi munka vagy maradjak itthon? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztatott az ötlet hogy kimennék nyelvgyakorlás,kaland céljából nyárra szezonális munkát vállalni.Amíg tanulok és nincs rendes munkám így úgy gondoltam most kell kihasználnom ezt a lehetőséget. Ez sikerült is július közepén utazok ki októberig. DE! Van egy nagyon friss kapcsolatom 1 hónapja.Rég nem volt kapcsolatom és úgy érzem végre találtam valakit, aki megfogott, nagyon gyorsan egymásra találtunk, jól elvagyunk együtt..Vele még nem közöltem az utam, fogalmam sincs mit szólna hozzá..:S Megfordult a fejembe,hogy visszamondjam az utat..de közben nagyon ki szeretnék menni..fogalmam sincs mi lenne a legjobb..mert őt sem akarom elveszíteni és 3 hónap egy friss kapcsolatnak nagyon sok...

2015. máj. 7. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
meny el ha nem mésszel és szakítottok egész életedben bánni fogod, ha összetartoztok akkor kibírja a friss kapcsolat
2015. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy régenvolt barátnőmnek is volt egy friss, 1 hónapos kapcsolata - velem. Kiment Angliába fél évre. Gallyra is ment a kapcsolatunk, mint a sicc. Utólag azt mondom, hála Istennek. Én nem mondom, hogy Neked is feltétlen így lenne, de erősen gyanítom, hogy igen. Persze másrészről meg, ha kibírná a kapcsolat ezt, akkor elég sok mindent ki fog utána bírni. De tény, hogy döntened Neked kell.
2015. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj ki! Később többet érsz vele mint egy egy hónapos kapcsolattal.
2015. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem is menny ki, ha nekem is a párom is ezzel állt volna elő, akkor még támogattam is volna őt...
2015. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj ki. Ha tényleg annyira egymásra találtatok, akkor azt a 3 hónapot ki fogjátok bírni. Egyszer ki is mehetne meglátogatni téged, ha van rá lehetőség, és akkor nem kell 3 hónapig egyfolytában külön lennetek.
2015. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és a munka már biztos, a kapcsolat még nem.
2015. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: tavaly ugyanez volt velem. Vissza ne mond, hatalmas élményben lesz részed. Én megmondtam a páromnak, hogy nekem ezt meg kell(ett) tennem. Elfogadta. Naponta beszéltünk, nem volt gond, 2x ki is jött hozzám, összesen egy hónapra.
2015. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
menj ki!ha szeret, megvár,nem olyan hosszú idő ez! sokkal boldogabban fogsz visszatérni és a pénzből még el tudtok menni wellnessezni is :)))
2015. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fullankp válasza:
Menekülj, amíg nem késő!
2015. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!