Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok hogyan legyek jo pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan legyek jo pasi?

Figyelt kérdés
a helyzet az,hogy 16 vagyok,és meg nincs barátnöm!?Nem dicsekedes képpen de nagyon jo képünek tartanak a lányok,de sajnos azok nm tetszenek nekem!Aki tetszik nekem nem mutat sok érdeklödést írántam,nm rosszaságból mondom de van egy osztálytársam aki elég rúsnyán néz ki,de a lány akit én szeretek az elöttem azt mondta nemi hogy;nagyon szép a segge!Esetleg féltékenységböl mondhatta?!Normális valaszokat várok,és elöre is köszi mindenkinek!

2015. máj. 9. 07:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Küld képet
2015. máj. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Még nem találkoztál olyannak akivel közös a szimpátia!

Rossz helyen élsz!

2015. máj. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

A felfogásoddal van a baj. Hogy lehet egy lányra azt mondani, hogy rusnya? Ne legyél már tiszteletlen, kérlek. Ráadásul a kinézet nagyon kevés, ahhoz, hogy valakivel összejöjjön egy lány. A te korosztályodban lévő lányok jóval érettebbek ebben a korban nálatok, ezért általában nem mutatnak érdeklődést irántatok, főleg akkor nem, ha egy kérdést ennyi helyesírási hibával írtál ki gyakorira. Miért mondta volna féltékenységből? Nem hiszem, hogy erről volna szó.

Figyelj, elhiszem, hogy jól nézel ki, de a mentalitásodon kéne változtatni, hogyha korodbeli lányt szeretnél felszedni. Ők az érettebb fiúkat kedvelik, az okosabbakat, és azokat akik érdeklődnek aziránt, ami iránt ők is, szóval próbálj efelé mozogni, jó?:)

És akkor nem lesz semmi baj. A válasz elejéért meg bocsánatot kérek, de nem szabad egy lányra azt mondani, hogy rusnya.

2015. máj. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8%
Az előzőnek nincs igaza, a lányokat csak és kizárólag a fiúk külseje érdekli. Ahhoz nem nézel ki elég jól, hogy a neked tetsző lányokat is meg tudd szerezni.
2015. máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
A fiúra montam hoy rusnya!A lany szerintem a legszebb az egesz vilagon
2015. máj. 9. 08:10
 6/22 anonim ***** válasza:

Kedves 4/5!

Kérlek engedd meg, hogy jobban tudjam, mivel én is nő vagyok, majdnem az ő korosztálya szóval ... :) L/18

2015. máj. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
4%

#3

Már a 2. mondatodnál főldhöz vágtam a telómat!-.-

Az pedig, hogy a lányok érettebbek, egy hatalmas nagy hülyeség.

Attól érttebbek, hogy 15 évesen szétteszik a lábukat a huszonéves férfiaknak?

Ettől még nem vagy értett,sőt!

2015. máj. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

#7

Akkor úgy mondom, hogy a legtöbben azok. Én is sokkal érettebb voltam akkor, mint az osztályomban lévő fiúk, és a barátnőim is. Ráadásul nem kell rögtön a másikat támadni, ha esetleg más véleményen van, mint te.

2015. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
#6 Egyrészt 18 évesen még nem nő vagy, hanem lány. Másrészt akár nő vagy, akár lány, valószínűleg nem csajoztál még, így nincs tapasztalatod abban, hogy mi kell a lányoknak.
2015. máj. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

#9

Igazad van, elnézést. Eléggé viszonyítás kérdése a lány/nő dolog, de én is közéjük tartozom és magamról és a környezetemről tudom mi kell nekik. Persze nem tudhatom az ő osztálytársának mi tetszik, csak tippelni tudok. Megpróbáltam tippelni, nem hiszem, hogy rögtön az egész gyakorinak támadnia kell a (szabad) véleménykifejtésem miatt. :)

2015. máj. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!