Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok hogyan legyek jo pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan legyek jo pasi?

Figyelt kérdés
a helyzet az,hogy 16 vagyok,és meg nincs barátnöm!?Nem dicsekedes képpen de nagyon jo képünek tartanak a lányok,de sajnos azok nm tetszenek nekem!Aki tetszik nekem nem mutat sok érdeklödést írántam,nm rosszaságból mondom de van egy osztálytársam aki elég rúsnyán néz ki,de a lány akit én szeretek az elöttem azt mondta nemi hogy;nagyon szép a segge!Esetleg féltékenységböl mondhatta?!Normális valaszokat várok,és elöre is köszi mindenkinek!

2015. máj. 9. 07:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
8%

#8

Tévedsz, csak érettebbnek gondoltátok magatokat.

És inkább ez a jellemző a csajokra, nem pedig az, hogy érettebbek...csak többet képzelnek magukról.

2015. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%

8#

Van egy helyi közmondásunk, ami így hangzik: "egy szent sosem mondja, hogy szent vagyok", szóval egy elvileg érett ember nem fogja odadörgölni senki orra alá, hogy ő milyen érett és bölcs. És igen, az egy ostobaság, hogy a lányok érettebbek a fiúknál, ez az egész hülyeség azon alapszik, hogy átlag 2-3 tizedessel jobbak az összesített érdemjegyeik általános iskolákban, de ez azért van, mert a mai, porosz mintájú iskolarendszer a lányos viselkedésformákat tolerálja. Az érdemjegyek, pláne a dedóban, pedig nem tükrözik az egyén szellemi és érzelmi fejlettségét. Ilyen logika mentén meg a férfiak okosabbak a nőknél, mert az egyetemen jobban teljesítenek, mint a nők. Ez is ugyanakkora címeres baromság, mint a "lányok előbb érnek" duma. Igen, testileg náluk előbb áll be a pubertás, de a szellemi fejlettség nem életkori és legfőképp nem nemi sajátosság. Szóval: in your face....

2015. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#11

Nem kizárt, hogy tévedek, viszont világéletemben önértékelési problémáim voltak, nem hiszem, hogy többet képzeltem magamról, mint ami. Én tizenhat évesen sejtbiológiával foglalkoztam és Freudot olvastam, ahogy a környezetemben lévő lányok is gyakrabban találkoztak könyvvel, mint fiúk péniszével. Talán környezet, felfogás, személyiség kérdése ez az egész.

#12

Nem azt mondtam, hogy most érettebb vagyok, hanem azt, hogy akkor szerintem érettebb voltam. Szerintem van különbség azért, hogy azt mondom most, hogy: "Hú, most milyen jó alakom van." Vagy egy régi emléken gondolkodva azt mondom: "Hmmm, régen milyen jó alakom volt." És váó, ezt a porosz dolgot nem is tudtam! Köszönöm, így már tényleg érthetőbb dolog. De szerintem nem rögtön támadni kéne, hanem elmagyarázni. :) Jobban tanul belőle az ember.

2015. máj. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Héj emberek,ne kapjatok ezzen össze,hogy ki éretebb a másiknál!Véleményem szerint mindenkinek más a véleménye mindenröl!Inkabb a kérdésre válaszoljatok!Elore is köszi mindenkinek!
2015. máj. 9. 08:34
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

#13

És attól érett vagy, hogy érdekelt a biológia?

A 7 éves öcsémet meg érdekli a fizika, univerzum...szóval a hold, meg az ilyen dolgok,akkor ő érett?

Ez csak ízlés.


Az érettséget inkább az életfelfogáshoz kötném.

2015. máj. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15

Oh, istenem. Ezzel azt szerettem volna szemléltetni -, mert látom nem jött át -, hogy már akkor volt elképzelésem mi szeretnék lenni és a Freud az életfilozófiámat tükrözte.

2015. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

#16

Minden gyereknek vagy elképzelése, hogy mi szeretne lenni, ha nagy lesz.

Nem értem miért vagy ezzel érettebb a fiuknál...

2015. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Ha valaki azt mondja, hogy érettebb a koránál, az általában éretlenebb a koránál.
2015. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#17

Persze, ebben igazad van, hozhatnék fel még érveket emellett, de szerintem jóval túl tárgyaltuk ezt a témát. Meguntam. Inkább válaszoljatok a fiúnak, hátha sikerül elnyernie a lány szívét. :) Hajrá!

2015. máj. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy jó pasi legyél persze kell a külső is, mert egy ronda pasival ki áll szóba?

De ha bunkó vagy és érzéketlen akkor a lány valami ilyesmit fog gobdolni rólad: "Áh ez a pasi is olyan mint a többi, nem ért a nőkhöz.."

Legyél kicsit érzéki, tudom hogy nehezen megy, mert s fiúk inkább az a "nyers erő" típus, de akkor is, próbálj a lánnyal gyengéd lenni, én például bolondulok azért, amikor a pasim "hercegnőm"-nek szólít.

A pasik gyakran követik el azt a hibát, hogy lehet, jól néznek ki de a ruhájuk nagyon béna. Öltözz jó, de csinálj úgy mintha egy tök természetes lenne, légy laza.

2015. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!